Додаткова копія: Про реєстрацію змін і доповнень до Статутів релігійних громад

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.12.2018 р. N 696

Про реєстрацію змін і доповнень до Статутів релігійних громад

Розглянувши клопотання релігійних громад та враховуючи висновок управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 05.12.2018 N 2489/01-04, відповідно до законів України "Про свободу совісті та релігійні організації", "Про місцеві державні адміністрації":

1. Зареєструвати:

1.1. Зміни і доповнення до Статуту Релігійної організації "Релігійна громада (Помісна церква) євангельських християн "Хвала і Поклоніння" міста Бровари Київської області", зареєстрованого розпорядженням представника Президента України у Київській області від 11 травня 1994 року N 170 (із змінами і доповненнями до Статуту, зареєстрованими розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 21 листопада 2017 року N 584), згідно з якими Статут викладається в новій редакції (додається).

1.2. Зміни і доповнення до Статуту РЕЛІГІЙНОЇ ГРОМАДИ (ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ) ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ П'ЯТИДЕСЯТНИКІВ "БЛАГОДАТЬ" С. СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, зареєстрованого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 09 грудня 2013 року N 472, згідно з якими Статут викладається в новій редакції (додається), зокрема щодо зміни найменування цієї громади на: РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА (ПОМІСНА ЦЕРКВА) ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ "БЛАГОДАТЬ" С. СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" та зміни місцезнаходження громади на: Київська область, Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 40.

1.3. Зміни і доповнення до Статуту Релігійної громади Християн Віри Євангельської "Спасіння" смт Борова Фастівського району Київської області, зареєстрованого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 22 грудня 2011 року N 1510 (Розпорядження N 1510), згідно з якими Статут викладається в новій редакції (додається), зокрема щодо зміни найменування цієї громади на: Релігійна організація "Релігійна Громада Християн Віри Євангельської "Спасіння" смт Борова Фастівського району Київської області" та зміни місцезнаходження громади на: Київська область, Фастівський район, смт Борова, провулок Сергія Гуріча, будинок 2.

2. Управлінню культури, національностей та релігій облдержадміністрації у встановленому порядку не пізніше як у десятиденний термін:

2.1. письмово повідомити релігійні громади, зазначені у пункті 1, про це розпорядження;

2.2. оформити на змінах і доповненнях до Статутів релігійних громад відмітки про їх реєстрацію.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Назаренка Д. Ю.

 

Голова адміністрації

О. Терещук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали