Додаткова копія: Про реформування журналу "Державний інформаційний бюлетень про приватизацію" та додатка до нього - газети "Відомості приватизації"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 28 серпня 2018 року N 1118

Про реформування журналу "Державний інформаційний бюлетень про приватизацію" та додатка до нього - газети "Відомості приватизації"

Відповідно до законів України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" (Закон N 917-VIII), "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), з метою забезпечення повного, своєчасного та достовірного інформування громадян про об'єкти приватизації та порядок їх приватизації і про свою діяльність наказую:

1. Реформувати друкований засіб масової інформації журнал "Державний інформаційний бюлетень про приватизацію" (реєстраційне свідоцтво серія КВ N 587 від 18.04.94) та додаток до нього - газету "Відомості приватизації" (реєстраційне свідоцтво серія КВ N 151 від 15.10.93) шляхом його перетворення в офіційне друковане видання Фонду державного майна України.

2. Управлінню комунікаційного забезпечення та роботи з громадськістю Департаменту законодавчого, комунікаційного забезпечення та роботи з громадськістю забезпечити до 1 січня 2019 року перереєстрацію друкованого засобу масової інформації журналу "Державний інформаційний бюлетень про приватизацію" та додатка до нього - газети "Відомості приватизації".

3. Визначити Управління комунікаційного забезпечення та роботи з громадськістю Департаменту законодавчого, комунікаційного забезпечення та роботи з громадськістю відповідальним за підготовку, випуск і розповсюдження офіційного друкованого видання Фонду державного майна України.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Фонду від 29 жовтня 2015 року N 1604 "Про призначення головного редактора - відповідального секретаря "Державного інформаційного бюлетеня про приватизацію" (Наказ N 1604).

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали