МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 червня 2018 року N 1109

Про реформування журналу "Вісник невідкладної і відновної медицини"

Відповідно до статей 3 (Закон N 917-VIII), 4 Закону України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації" (Закон N 917-VIII), пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року N 267 (Постанова N 267), наказую:

1. Вийти зі складу співзасновників друкованого засобу масової інформації журналу "Вісник невідкладної і відновної медицини".

2. Надіслати цей наказ центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сферах (Державному комітету телебачення і радіомовлення України), для внесення до Зведеного переліку об'єктів реформування, центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації друкованих засобів масової інформації (Міністерству юстиції України), та трудовому колективу редакції.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Державного секретаря Янчука А. О.

 

В. о. Міністра

У. Супрун
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали