Додаткова копія: Про Регіональну програму підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Донецькій області на 2019 - 2020 роки

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.03.2019 р. N 326/5-19

Про Регіональну програму підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Донецькій області на 2019 - 2020 роки

Відповідно до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (Закон N 1706-VII), враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року N 909-р "Про схвалення Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року" (Розпорядження N 909-р), 21 листопада 2018 року N 944-р "Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року" (План N 944-р), 07 листопада 2014 року N 1085-р "Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення" (Перелік N 1085-р) (із змінами), з метою забезпечення дотримання прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених осіб, створення умов для поліпшення їх життя, керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статтями 1 (Закон N 141-VIII), 4 (Закон N 141-VIII), 6 Закону України "Про військово-цивільні адміністрації" (Закон N 141-VIII):

1. Затвердити Регіональну програму підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Донецькій області на 2019 - 2020 роки (далі - Програма), що додається*.


* Не наводиться.

2. Райдержадміністраціям, військово-цивільним адміністраціям, структурним підрозділам облдержадміністрації та рекомендувати територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, виконавчим органам міських рад, рад об'єднаних територіальних громад забезпечити:

1) виконання заходів і завдань Програми;

2) вжиття, в межах реальної можливості місцевих бюджетів, заходів щодо передбачення коштів на реалізацію Програми;

3) надання інформації про хід виконання Програми Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щоквартально до 05 числа місяця, наступного за звітним періодом.

3. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (Токарева) щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, здійснювати моніторинг виконання заходів Програми та один раз на півріччя інформувати облдержадміністрацію про хід виконання Програми.

4. Координацію роботи з виконання цього розпорядження покласти на Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, контроль - на заступника голови облдержадміністрації Стокоза І. С.

 

Голова облдержадміністрації, керівник
обласної військово-цивільної адміністрації

О. І. Куць
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали