Про регулювання цін на продовольчі товари

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 8 травня 2012 року N 741

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
31 травня 2012 р. за N 39/956

Відповідно до пункту 12 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (із змінами і доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2007 N 1222 "Про затвердження Порядку декларування зміни оптово-відпускних цін на продовольчі товари" (із змінами і доповненнями), з метою недопущення необґрунтованого зростання цін на основні продовольчі товари, в межах функцій органу виконавчої влади:

1. Встановити для всіх суб'єктів господарювання:

1.1. Граничні рівні рентабельності виробництва борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту, борошна житнього обдирного - 8 відсотків, хліба вагою більш як 500 грамів з борошна пшеничного вищого, першого і другого сорту та їх суміші, борошна житнього та суміші борошна пшеничного та житнього простої рецептури (борошно, дріжджі, сіль, вода) без додавання цукру, жиру, інших наповнювачів, а також хліба і хлібобулочних виробів для діабетиків - 12 відсотків.

1.2. Граничні рівні рентабельності пакування (фасування) продовольчих товарів, щодо яких запроваджено державне регулювання цін, без урахування вартості сировини не вище ніж 10 відсотків.

1.3. Граничні торговельні (постачальницько-збутові) надбавки:

1.3.1. до оптової ціни виробника (митної вартості) на м'ясо птиці (тушка), молоко коров'яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), олію соняшникову, яйця курячі - в розмірі 10 відсотків, борошно, цукор білий кристалічний - 12 відсотків, яловичину, свинину, хліб - 15 відсотків, без урахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні.

1.3.2. до оптової ціни виробника на ковбасні вироби варені, масло вершкове, сметану, сир кисломолочний та твердий у розмірі 10 відсотків, крупи (крім виробів швидкого приготування), макаронні вироби (крім виробів швидкого приготування та виробів з начинкою) у розмірі 12 відсотків, без урахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні.

1.4. Декларування Управлінню цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (03057, м. Київ, вул. Ульянових, будинок 1/62-А, тел. 529-91-99) зміни оптово-відпускних цін на борошно пшеничне вищого, першого і другого сорту, борошно житнє обдирне, крупи гречані, яловичину, свинину, м'ясо птиці (тушка), ковбасні вироби варені, крім вищого сорту, молоко коров'яче питне (пастеризоване, фасоване у плівку), сир кисломолочний з вмістом жиру до 9 відсотків, сметану з вмістом жиру до 20 відсотків, масло вершкове з вмістом жиру до 72,5 відсотка, яйця курячі, цукор - пісок, олію соняшникову.

2. Визначити, що Управління цінової політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у разі потреби, дає офіційні роз'яснення щодо застосування регульованих цін.

3. Визнати такими, що втратили чинність:

3.1. розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.01.2011 N 15 "Про регулювання цін на основні продовольчі товари", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у м. Києві 31.01.2011 за N 2/861.

3.2. розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.03.2011 N 349 "Про внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.01.2011 N 15" (Розпорядження N 349), зареєстроване в Головному управлінні юстиції у м. Києві 25.03.2011 за N 10/869.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

5. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації Пузанову О. Г. прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р. М.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали