Про регулювання тарифів на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав

Розпорядження Луганської обласної державної адміністрації
від 8 листопада 2011 року N 1442

Зареєстровано у Головному управлінні юстиції у Луганській області
16 листопада 2011 р. за N 91/1184

Відповідно до ст. 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)":

1. Встановити тариф (вартість 1-ї норми часу) на інвентаризацію нерухомого майна, на оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та реєстрацію таких прав, що надаються комунальним підприємством "Краснодонське міжрайонне бюро технічної інвентаризації", у розмірі 54,23 грн., в тому числі 9,04 грн. - податок на додану вартість.

2. Визначити, що комунальне підприємство "Краснодонське міжрайонне бюро технічної інвентаризації" самостійно розраховує вартість робіт (послуг) з інвентаризації нерухомого майна, оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та реєстрації таких прав виходячи із встановленого цим розпорядженням тарифу (вартості 1-ї норми часу) по кожному виду фактично виконаних робіт (послуг) та норм часу, згідно із Збірником норм часу на роботи та послуги, що виконуються бюро технічної інвентаризації України, затвердженим наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 21.11.2003 N 198, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 12.02.2004 за N 188/8787 (зі змінами та доповненнями).

3. Розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування в газеті "Наша газета".

4. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації (Кушелева А. В.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження у газеті "Наша газета".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Репицького А. В.

 

Голова обласної
держадміністрації

В. М. Пристюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали