РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 29 грудня 1986 р. N 441

Київ

Про рекомендації по оплаті праці в колгоспах Української РСР

Відповідно до настанов XXVII з'їзду КПРС і XXVII з'їзду Компартії України по дальшому вдосконаленню оплати праці в колгоспах Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Схвалити рекомендації по оплаті праці в колгоспах Української РСР, розроблені Держагропромом УРСР і схвалені Радою колгоспів республіки.

2. Держагропрому УРСР, Південному відділенню ВАСГНІЛ, Українському республіканському комітету профспілки працівників агропромислового комплексу і облвиконкомам подати колгоспам необхідну допомогу у впровадженні вказаних рекомендацій стосовно до місцевих умов сільськогосподарського виробництва.

При введенні в колгоспах /у міру їх готовності/ підвищених тарифних ставок і посадових окладів забезпечити:

одночасне здійснення заходів по докорінному поліпшенню організації праці і управління виробництвом, завершенню атестації і раціоналізації робочих місць, скороченню витрат на утримання управлінського і обслуговуючого персоналу; використання наявних можливостей по впровадженню досягнень науково-технічного прогресу в поєднанні з новими методами господарювання; додержання встановленого співвідношення між темпами зростання продуктивності праці і темпами зростання її оплати;

істотне поліпшення нормування праці, особливо у тваринництві як одного з основних джерел коштів для введення нових умов оплати праці, повсюдну заміну діючих норм на прогресивні;

впровадження дійового внутрігосподарського розрахунку з чековою формою оперативного контролю за затратами виробництва, бригадного, сімейного і особистого підряду; завершення в основному в 1987 році переведення на колективні форми організації і стимулювання праці всіх основних підрозділів колгоспів. Широко практикувати розподіл колективного заробітку в бригадах з урахуванням коефіцієнта трудової участі, оплату праці від валового доходу.

3. Державному комітетові УРСР у справах видавництв, поліграфії і книжкової торгівлі в місячний строк видати за замовленням Держагропрому УРСР масовим тиражем рекомендації по оплаті праці в колгоспах.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

О. ЛЯШКО

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 22

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали