Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про рекомендацію Крижановського Валентина Яковича на посаду судді Конституційного Суду України

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 3 листопада 2017 року N 66

Відповідно до статей 56 - 58 Закону України "Про запобігання корупції" (Закон N 1700-VII) та Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. N 171 (Постанова N 171), статті 148 Конституції України, статті 12 Закону України "Про Конституційний Суд України" (Закон N 2136-VIII) Радою суддів України організовано проведення спеціальної перевірки щодо Крижановського Валентина Яковича.

Для проведення спеціальної перевірки подавалися копії письмової згоди особи, яка претендує на зайняття посади, на проведення спеціальної перевірки, автобіографії, паспорта, документів про освіту, медичної довідки про стан здоров'я за формою, затвердженою МОЗ, щодо перебування на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоров'я.

Запити про надання відомостей про Крижановського Валентина Яковича надсилалися до Міністерства юстиції України, Міністерства оборони України, Державної судової адміністрації України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України, Національного агентства з питань запобігання корупції.

Для проведення спеціальної перевірки особи, яка претендує на зайняття посади, подано до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у порядку, визначеному частиною першою статті 45 Закону України "Про запобігання корупції" (Закон N 1700-VII).

Від відповідних органів надійшли відповіді.

Інформації, що перешкоджає зайняттю Крижановським Валентином Яковичем посади, яка передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища, або посади з підвищеним корупційним ризиком не виявлено.

За результатами вивчення документів та відомостей, наданих кандидатом на посаду судді Конституційного Суду України Крижановським Валентином Яковичем, та співбесіди з ним, відповідно до статті 148 Конституції України, статті 12 Закону України "Про Конституційний Суд України" (Закон N 2136-VIII), статті 133 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (Закон N 1402-VIII), Положення про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів України 16.09.2010 (із подальшими змінами), Рада суддів України ухвалила:

Рекомендувати Крижановського Валентина Яковича на посаду судді Конституційного Суду України.

 

Голова Ради
суддів України

В. Сімоненко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали