ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.05.2012 р. N 901

Київ

Про реконструкцію адміністративної будівлі Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації на просп. Маяковського, 29 у Деснянському районі

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою оптимізації розміщення структурних підрозділів та ефективного управління по наданню населенню адміністративних послуг у Деснянському районі міста Києва:

1. Визначити Деснянську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником проектування та реконструкції адміністративної будівлі Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації на просп. Маяковського, 29 у Деснянському районі.

2. Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації:

2.1. Розробити орієнтовні техніко-економічні показники для реконструкції будівлі на підставі передпроектних пропозицій.

2.2. Забезпечити в установленому порядку оформлення права користування земельною ділянкою.

2.3. Отримати в установленому порядку вихідні дані на проектування.

2.4. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельні організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

2.5. Забезпечити розробку та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації по об'єкту.

2.6. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо виконання будівельних робіт.

2.7. При укладанні договору підряду на будівництво об'єкта обов'язково передбачати умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

2.8. Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації подати в установленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2013 рік та наступні роки.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та голову Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали