ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.06.2017 р. N 723

Київ

Про реконструкцію будівлі дошкільного навчального закладу N 306 на просп. Повітрофлотському, 40-а у Солом'янському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою створення належних умов для виховання дітей:

1. Здійснити проектування та виконання робіт з реконструкції будівлі дошкільного навчального закладу N 306 на просп. Повітрофлотському, 40-а у Солом'янському районі.

2. Визначити замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, Солом'янську районну в місті Києві державну адміністрацію.

3. Солом'янській районній в місті Києві державній адміністрації в установленому порядку:

3.1. Одержати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити відповідно до вимог законодавства генеральні проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

3.4. Проектну документацію та виконавчі креслення надати на розгляд до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для занесення до бази містобудівного кадастру міста Києва.

3.5. Забезпечити оформлення відповідно до законодавства права користування земельною ділянкою для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.6. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.7. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.8. Під час укладення договору підряду на реконструкцію об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж десять років.

3.9. Подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 рік.

4. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в 2017 році буде здійснюватися в межах показників, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік.

5. Взяти до відома, що після завершення робіт та прийняття об'єкта в експлуатацію майно в установленому порядку буде зараховано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали