ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.11.2017 р. N 1518

Київ

Про реконструкцію будівлі на проспекті Правди, 4 для розміщення Центру комплектної реабілітації для осіб з інвалідністю у Подільському районі

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою забезпечення надання комплексних соціальних послуг особам з інвалідністю:

1. Здійснити реконструкцію будівлі на проспекті Правди, 4 для розміщення Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю у Подільському районі.

2. Визначити Подільську районну в місті Києві державну, адміністрацію замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації у встановленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити розроблення та затвердження проектної документації.

3.4. Забезпечиш оформлення права користування земельною ділянкою для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства України щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.6. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051 /1051.

3.7. Під час укладання договору підряду на реконструкцію об'єкта, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше десяти років.

4. Взяти до відома, що після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єкта в експлуатацію, майно у встановленому порядку буде зараховане до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

5. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації подати у встановленому порядку до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік та наступні роки.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Спасибка О. В.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали