ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.12.2011 р. N 2528

Київ

Про реконструкцію будівлі спеціалізованої школи N 114 по вул. Фрунзе, 87/89 у Подільському районі

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та на виконання п. 6 протоколу доручень N 46, напрацьованих під час наради із першим заступником та заступниками голови Київської міської державної адміністрації, головами районних в місті Києві державних адміністрацій від 24.10.2011, з метою створення належних умов для виховання та навчання дітей, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Подільську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником робіт з проектування та реконструкції будівлі спеціалізованої школи N 114 на вул. Фрунзе, 87/89 у Подільському районі м. Києва за умови виконання пункту 2 цього розпорядження.

2. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації:

2.1. Визначити генеральну проектну та підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, в установленому порядку.

2.2. Отримати в установленому порядку вихідні дані для проектування.

2.3. Забезпечити в установленому порядку оформлення права користування земельною ділянкою.

2.4. Забезпечити розробку, погодження та затвердження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації.

2.5. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо виконання будівельних робіт.

2.6. Подати в установленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, до проектів Програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 та наступні роки.

2.7. При укладені договору підряду на будівництво об'єкта обов'язково передбачати умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкту.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови М. Кучука та Л. Новохатька.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали