ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.05.2012 р. N 796

Київ

Про реконструкцію інженерних комунікацій на вул. Мельникова, 46 у Шевченківському районі (спортивний комплекс "Авангард")

Відповідно до статті 124 Земельного кодексу України, статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про основи містобудування", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою поліпшення технічного стану підприємства Дитячо-юнацький учбово-спортивний центр профспілок м. Києва "Авангард", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Шевченківську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником робіт з проектування та реконструкції інженерних комунікацій на вул. Мельникова, 46 у Шевченківському районі (спортивний комплекс "Авангард")".

2. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації на виконання пункту 1 цього розпорядження:

2.1. Оформити право користування земельною ділянкою у встановленому законом порядку.

2.2. Визначити в установленому законом порядку генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт з реконструкції інженерних комунікацій на вул. Мельникова, 46 у Шевченківському районі м. Києва, з якими укласти відповідні договори.

2.3. Забезпечити розробку, погодження і затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації.

2.4. Роботи виконати відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

2.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.6. При укладенні замовником договору підряду на реконструкцію об'єкта обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

3. Взяти до відома, що після завершення робіт з реконструкції інженерних комунікацій це майно безоплатно зараховується до комунальної власності територіальної громади м. Києва з наступною передачею у володіння та користування відповідним експлуатуючим організаціям.

4. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку зарахування до комунальної власності територіальної громади м. Києва реконструйованих інженерних комунікацій, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, а також їх подальшу передачу у володіння та користування відповідним експлуатуючим організаціям.

5. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, у 2012 році буде здійснюватись в межах показників, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335).

6. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів Програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2013 та наступні роки.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали