ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.06.2012 р. N 969

Київ

Про реконструкцію котелень

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), рішення Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335 "Про Програму соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік" (Програма N 1099/7335) та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Передати функції замовника розробки проектно-кошторисної документації для реконструкції котелень комунальному підприємству "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - КП "ГВП"), згідно з переліком, що додається.

2. Визначити КП "ГВП" замовником реконструкції котелень відповідно до переліку, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

3. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у встановленому порядку вжити організаційно-правові заходи, пов'язані з пунктом 1 розпорядження, в тому числі передати КП "ГВП" документи, пов'язані з розробкою проектно-кошторисної документації та реконструкцією котелень.

4. КП "ГВП" після виконання пункту 3 розпорядження:

4.1. Забезпечити розробку та затвердження у встановленому порядку проектно-кошторисної документації.

4.2. Визначити генеральну підрядну організацію для реконструкції котелень в установленому порядку.

4.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

4.4. При укладанні замовником договору підряду реконструкції котелень обов'язково передбачати умови щодо надання підрядником гарантій якості виконання робіт та встановити гарантійні терміни експлуатації встановленого обладнання.

5. Взяти до відома, що фінансування виконання робіт, зазначених у пунктах 1 та 2 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік та наступні роки.

6. Головному управлінню енергетики, енергоефективності та енергозбереження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пунктах 1 та 2 цього розпорядження, до проектів програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2013 рік та наступні роки.

7. Взяти до відома, що майно та витрати після завершення робіт, зазначених у пункті 2 цього розпорядження, зараховуються до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

8. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку списання демонтованого майна та зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва встановленого майна та витрат.

9. Виключити позиції 20 - 25 додатка до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30.11.2010 N 1028 "Про розробку проектно-кошторисної документації для реалізації проекту "Реконструкція систем теплозабезпечення з впровадженням енергозберігаючих технологій в бюджетній та комунальній сфері міста".

10. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
06.06.2012 N 969


Перелік
об'єктів для розробки проектно-кошторисної документації та реконструкції котелень

N
за/п

Назва об'єкта

Адреса

1

Котельня

вул. Жуковського, 17/25

2

Котельня

вул. Червонофлотська, 28

3

Котельня

вул. Волзька, 12-а

4

Котельня

вул. Голосіївська, 19

5

Котельня

вул. Чистяківська, 24

6

Котельня

вул. Овруцька, 23


 

Заступник голови - керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали