ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.07.2012 р. N 1197

Київ

Про реконструкцію квартальної котельні "Санаторій "Перемога" та її теплових мереж у Святошинському районі

Відповідно до підпункту 2 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 13 Закону України "Про теплопостачання", з метою забезпечення надання послуг з постачання теплової енергії мешканцям будинків на вул. Бударіна, 3, 3-а, 3-б, 3-в та перепідключення існуючих споживачів, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") замовником реконструкції квартальної котельні "Санаторій "Перемога" та її теплових мереж у Святошинському районі.

2. КП "Спецжитлофонд":

2.1. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельні організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у порядку, передбаченому законодавством.

2.2. Розробити та затвердити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію квартальної котельні "Санаторій "Перемога" та теплових мереж до житлових будинків на вул. Бударіна, 3-а, 3-б, 3-в у Святошинському районі.

2.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.4. Здійснити реконструкцію квартальної котельні "Санаторій "Перемога" та її теплових мереж у Святошинському районі за рахунок коштів міського бюджету.

3. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) надати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції до програм соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335) та наступні роки щодо включення робіт з реконструкції квартальної котельні "Санаторій "Перемога" та її теплових мереж у Святошинському районі за рахунок коштів міського бюджету.

4. Взяти до відома, що після завершення робіт з реконструкції квартальної котельні "Санаторій "Перемога" та її теплових мереж у Святошинському районі це майно зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва з наступною передачею у володіння та користування публічному акціонерному товариству "Київенерго".

5. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити в установленому порядку зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва квартальної котельні "Санаторій "Перемога" та її теплових мереж у Святошинському районі.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали