Додаткова копія: Про реконструкцію нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.08.2017 р. N 983

Київ

Про реконструкцію нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі

Відповідно до статей 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), з метою забезпечення надання якісних соціальних послуг та послуг у сфері соціального захисту громадян:

1. Здійснити реконструкцію нежитлової будівлі на вулиці Миколи Закревського, 3 для створення умов для надання соціальних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян у Деснянському районі.

2. Визначити Деснянську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації у встановленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Право на земельну ділянку оформити в установленому законодавством порядку.

3.3. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації для проектування та виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.6. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.7. Під час укладання договору підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта на строк не менше ніж 10 років.

4. Деснянській районній в місті Києві державній адміністрації у встановленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік та наступні роки.

5. Взяти до відома, що після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єкта в експлуатацію майно в установленому порядку буде зараховано до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали