ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 28.03.2012 р. N 218-од

Про реконструкцію обласного перинатального центру

Відповідно до Указу Президента України від 8 вересня 2010 року N 895 "Про заходи щодо визначення і реалізації проектів із пріоритетних напрямів соціально-економічного та культурного розвитку", на виконання протокольного рішення за результатами наради під головуванням Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Акімової І. М. з питання "Реалізація національного проекту "Нове життя" у 2012 році" від 2 березня 2012 року та з метою організаційного забезпечення реконструкції та оснащення медичним обладнанням комунального закладу Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" (далі - обласний перинатальний центр):

1. Затвердити:

1) робочу групу з питань реконструкції та оснащення медичним обладнанням обласного перинатального центру (далі - робоча група) у складі згідно з додатком 1;

2) потижневий план-графік реконструкції обласного перинатального центру згідно з додатком 2;

3) заходи з організації перинатальної допомоги в області у 2012 році згідно з додатком 3.

2. Робочій групі провести комплексне вивчення стану реконструкції обласного перинатального центру, забезпечити своєчасну підготовку та подання документів на погодження Експертній комісії з реалізації національного проекту "Нове життя" Держінвестпроекту, контроль за використанням бюджетних коштів, виділених на його створення.

3. Визначити управління капітального будівництва обласної державної адміністрації замовником виготовлення проектно-кошторисної документації і проведення реконструкції існуючих будівель комунального закладу Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" (з визначенням етапності, термінів та вартості проведення робіт).

4. Головному управлінню охорони здоров'я облдержадміністрації забезпечити координацію і узагальнення проведеної роботи та про стан виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 10 жовтня 2012 року і 10 січня 2013 року.

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації:

- від 5 квітня 2011 року N 243 "Про створення регіонального перинатального центру" (Розпорядження N 243);

- від 28 квітня 2011 року N 311 "Про зміни у складі робочої групи з питань створення регіонального перинатального центру";

- від 28 липня 2011 року N 596 "Про внесення доповнень до розпорядження голови облдержадміністрації від 5 квітня 2011 року N 243" (Розпорядження N 596).

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Гоча П. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян


 

Додаток 1
до розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
28.03.2012 N 218-од


РОБОЧА ГРУПА
з питань реконструкції обласного перинатального центру

ХОПТЯН
Валентин Антонович

голова обласної державної адміністрації, керівник робочої групи

ГОЧ
Петро Володимирович

заступник голови обласної державної адміністрації, заступник керівника робочої групи

ФЕДЧЕНКО
Олексій Олексійович

головний спеціаліст - акушер - гінеколог Головного управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації, секретар робочої групи

Члени робочої групи:

БІЛИК
Мирослав Степанович

президент архітектурно-будівельної корпорації з комплексної регенерації середовища "Терно-КОРС" (за згодою)

БУРТНЯК
Михайло Миколайович

начальник Головного управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації

ВОЛЯНИК
Галина Миколаївна

начальник управління економіки обласної державної адміністрації

ГЕРЯК
Світлана Миколаївна

завідувач кафедри акушерства та гінекології N 2 факультету іноземних студентів Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського (за згодою)

КОВАЛЬЧУК
Леонід Якимович

ректор Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського (за згодою)

КУЦЕНКО
Віктор Васильович

головний лікар комунального закладу Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина"

МАКАР
Петро Миронович

заступник начальника управління капітального будівництва обласної державної адміністрації

МАЛАНЧУК
Лариса Михайлівна

завідувач кафедри акушерства та гінекології N 1 медичного факультету Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського (за згодою)

ПАВЛИШИН
Галина Андріївна

завідувач кафедри педіатрії N 2 факультету іноземних студентів Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського (за згодою)

ПИРІГ
Ігор Миколайович

начальник Головного фінансового управління обласної державної адміністрації

САВЧУК
Олександр Олександрович

начальник відділу служби технічного нагляду за капітальним будівництвом та ремонтом об'єктів охорони здоров'я Головного управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації

ТАРАШЕВСЬКИЙ
Сергій Олександрович

перший заступник голови Тернопільської обласної ради (за згодою)

ЧАЙКОВСЬКА
Лідія Зіновіївна

перший заступник начальника Головного управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації.


 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Ю. В. Желіховський


 

Додаток 2
до розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
28.03.2012 N 218-од


ПОТИЖНЕВИЙ ПЛАН-ГРАФІК
реконструкції та оснащення медичним обладнанням Тернопільського обласного клінічного перинатального центру "Мати і дитина" з організації перинатальної допомоги в області у 2012 році

  

  

 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Ю. В. Желіховський


 

Додаток 3
до розпорядження Тернопільської обласної державної адміністрації
28.03.2012 N 218-од


ЗАХОДИ
з організації перинатальної допомоги в області у 2012 році

1. Розробити штатний розпис обласного перинатального центру.

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації

20 квітня 2012 року


2. Затвердити план підготовки та підвищення кваліфікації кадрів для організації перинатальної допомоги в області.

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації

10 квітня 2012 року


3. Підготувати проект плану інформаційного супроводу реалізації національного проекту "Нове життя" в області, передбачивши, зокрема, створення окремого розділу сайту облдержадміністрації, та погодити його з Держінвестпроектом України.

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, робоча група з питань реконструкції обласного перинатального центру, сектор інформаційно-комп'ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації

30 березня 2012 року


4. Забезпечити виконання положення Концепції реалізації національного проекту "Нове життя", затвердженої наказом Держінвестпроекту України від 09.09.2011 N 74 щодо співфінансування за рахунок місцевих джерел у розмірі не менше 25 % загальної вартості реконструкції перинатального центру.

Головне управління охорони здоров'я, Головне фінансове управління облдержадміністрації

1 жовтня 2012 року


5. Вирішити питання кадрового забезпечення перинатального центру.

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації

20 квітня 2012 року


6. Звіт про виконання потижневого плану-графіка реконструкції та оснащення медичним обладнанням перинатального центру подавати в Експертну комісію з реалізації національного проекту "Нове життя" Держінвестпроекту.

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, робоча група з питань реконструкції обласного перинатального центру

щомісяця до 3 числа наступного періоду


7. Провести інвентаризацію матеріально-технічного забезпечення закладу (у тому числі обладнання) Тернопільського обласного клінічного перинатального центру "Мати і дитина" із визначенням потреби в додатковому обладнанні згідно з табелем оснащення перинатальних центрів (підстава для складання технічного завдання на закупівлю обладнання для регіонального перинатального центру).

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації, комунальний заклад Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина"

30 березня 2012 року


8. Забезпечити своєчасну підготовку та подання документів до розгляду Експертною комісією з реалізації національного проекту "Нове життя" Держінвестпроекту України для прийняття нею рішення про виділення коштів.

Головне управління охорони здоров'я, управління капітального будівництва облдержадміністрації, робоча група з питань реконструкції обласного перинатального центру

протягом II кварталу 2012 року


9. Забезпечити своєчасне подання звітів Держінвестпроекту України щодо реконструкції в області перинатального центу та використання бюджетних коштів, виділених на його реконструкцію.

Головне управління охорони здоров'я, управління капітального будівництва облдержадміністрації, робоча група з питань реконструкції обласного перинатального центру

постійно


10. Забезпечувати діяльність обласного перинатального центру після його урочистого відкриття (забезпечення витратними матеріалами, заробітною платою тощо).

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації

постійно


11. Оснастити перинатальний центр необхідним сучасним медичним обладнанням.

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації

Упродовж 2012 року


12. Утворити опікунську раду при перинатальному центрі, залучивши до її складу громадських діячів області та представників соціально відповідального бізнесу.

Головне управління охорони здоров'я облдержадміністрації

30 квітня 2012 року


13. Забезпечувати комунікацію із засобами масової інформації, громадськими організаціями, медичною спільнотою та населенням щодо створення в області перинатального центру.

Головне управління охорони здоров'я, облдержадміністрації, робоча група з питань реконструкції обласного перинатального центру

постійно.


 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

Ю. В. Желіховський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали