ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.05.2012 р. N 739

Київ

Про реконструкцію пішохідної зони від парку "Володимирська гірка" до Києво-Печерської Лаври

Відповідно до підпункту 2 пункту 1 статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 N 40 "Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів для здійснення м. Києвом функцій столиці, у тому числі будівництва метрополітену до житлового масиву Троєщина" (Постанова N 40), в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити проектування та реконструкцію пішохідної зони від парку "Володимирська гірка" до Києво-Печерської Лаври.

2. Замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, визначити комунальне підприємство "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Отримати вихідні дані на проектування реконструкції об'єкта.

3.2. Відповідно до законодавства України в сфері державних закупівель визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити розробку та затвердження проектно-кошторисної документації на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями).

3.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.6. При укладенні замовником договору підряду на здійснення робіт з реконструкції пішохідної зони від парку "Володимирська гірка" до Києво-Печерської Лаври передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації елементів благоустрою.

3.7. Одержати дозволи центрального та місцевого органів виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури України, Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження.

4. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали