ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.04.2012 р. N 645

Київ

Про реконструкцію систем теплопостачання житлових будинків

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), Програми соціально-економічного розвитку міста Києва на 2012 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 29.12.2011 N 1099/7335 (Програма N 1099/7335) (зі змінами та доповненнями), з метою своєчасного виконання робіт з реконструкції та введення в експлуатацію систем теплопостачання житлових будинків, в межах здійснення функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити комунальне підприємство "Дирекція з капітального будівництва та реконструкції "Київбудреконструкція" (далі КП "Київбудреконструкція") замовником проектування та реконструкції систем теплопостачання житлових будинків згідно з переліком, що додається.

2. КП "Київбудреконструкція" на виконання пункту 1 цього розпорядження:

2.1. Визначити проектну організацію для розробки проектно-кошторисної документації на виконання робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків у порядку, встановленому чинним законодавством України.

2.2. Забезпечити розробку і затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації для виконання реконструкції систем теплопостачання житлових будинків.

2.3. Після виконання підпунктів 2.1 та 2.2 цього розпорядження визначити підрядну організацію для виконання робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків у порядку, визначеному Законом України "Про здійснення державних закупівель".

2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства України щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.5. При укладенні замовником договору підряду на здійснення робіт з реконструкції систем теплопостачання житлових будинків передбачати умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт з реконструкції та встановити гарантійні строки експлуатації систем теплопостачання.

2.6. Забезпечити виконання робіт з реконструкції, комплектацію необхідним обладнанням, введення в експлуатацію систем теплопостачання житлових будинків згідно з запланованими термінами.

3. Головному управлінню комунального господарства подати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік та наступні роки.

4. Взяти до відома, що все майно після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, зараховується до комунальної власності територіальної громади міста Києва з подальшою передачею у володіння та користування ПАТ "КИЇВЕНЕРГО".

5. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку списання демонтованого майна та зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва реконструйованих об'єктів після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

6. Заступнику голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Мазурчака О. В.

 

Голова

О. Попов


 

Додаток
до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
20.04.2012 N 645


Перелік
об'єктів реконструкції систем теплопостачання житлових будинків

N
за/п

Назва об'єкта

1

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою: просп. Науки, 35, корпус 3

2

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою: Стратегічне шосе, 37

3

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою: вул. Толбухіна, 6

4

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою: вул. Перемоги, 5

5

Реконструкція системи теплопостачання житлового будинку за адресою: просп. Перемоги, 61


 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали