ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.05.2012 р. N 800

Київ

Про реконструкцію та будівництво об'єктів Київського зоологічного парку загальнодержавного значення

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про основи містобудування", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про охорону навколишнього природного середовища", Закону України "Про природно-заповідний фонд України", законів України "Про тваринний світ", "Про захист тварин від жорстокого поводження", з метою вирішення питання створення необхідних умов для функціонування зоопарку як установи зі збереження рідкісних та зникаючих видів тварин, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Київський зоопарк загальнодержавного значення замовником технічного переоснащення "Острову звірів", павільйону "Пташник", реконструкції лев'ятника під павільйон для утримання дрібних хижаків та будівництва літніх експозиційних вольєрів, реконструкції 1-ї - 6-ї секцій павільйону "Примати".

2. Київському зоопарку загальнодержавного значення:

2.1. Забезпечити розробку та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації.

2.2. Одержати в установленому порядку вихідні дані на проектування.

2.3. Визначити в установленому порядку генеральні проектну та підрядну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

2.4. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.5. При укладанні договору підряду на будівництво об'єкта обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки об'єкта.

3. Взяти до відома, що фінансування проектних робіт на об'єктах, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, буде здійснюватись відповідно до показників, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік.

4. Головному управлінню екології та охорони природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) подати в установленому порядку до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до проектів програм соціально-економічного розвитку м. Києва на 2013 рік та наступні роки.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали