ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31 травня 2012 р. N 899

Київ

Про реконструкцію теплових мереж по вул. Довженка, 14 та вул. Довженка, 14/1 з перепідключенням споживачів від котельні ВАТ "Поліграфкнига" до теплових мереж магістралі районної котельні "Довженко" ПАТ "Київенерго" у Шевченківському районі

Відповідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги", статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про столицю України - місто-герой Київ", "Про основи містобудування", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), у зв'язку з необхідністю реконструкції теплових мереж по вул. Довженка, 14 та вул. Довженка, 14/1 з перепідключенням споживачів від котельні ВАТ "Поліграфкнига" до теплових мереж магістралі районної котельні "Довженко" ПАТ "Київенерго" у Шевченківському районі, з метою сталого та безаварійного забезпечення постачання енергоносіями споживачів двох житлових будинків за адресами: вул. Довженка, 14 та вул. Довженка, 14/1 та належного утримання, експлуатації зовнішніх інженерних тепломереж:

1. Визначити Шевченківську районну в місті Києві державну адміністрацію замовником робіт з проектування та реконструкції теплових мереж по вул. Довженка, 14 та вул. Довженка, 14/1 з перепідключенням споживачів від котельні ВАТ "Поліграфкнига" до теплових мереж магістралі районної котельні "Довженко" ПАТ "Київенерго" у Шевченківському районі.

2. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації на виконання пункту 1 цього розпорядження:

2.1. Визначити в установленому законом порядку генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт з проектування та реконструкції теплових мереж по вул. Довженка, 14 та вул. Довженка, 14/1 з перепідключенням споживачів від котельні ВАТ "Поліграфкнига" до теплових мереж магістралі районної котельні "Довженко" ПАТ "Київенерго" у Шевченківському районі з якими укласти відповідні договори.

2.2. Забезпечити розробку, погодження і затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації.

2.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку використання будівельних робіт.

2.4. Після закінчення робіт з реконструкції теплових мереж по вул. Довженка, 14 та вул. Довженка, 14/1 з перепідключенням споживачів від котельні ВАТ "Поліграфкнига" до теплових мереж магістралі районної котельні "Довженко" ПАТ "Київенерго" у Шевченківському районі передати їх на баланс комунального підприємства "Керуюча дирекція" Шевченківської районної в м. Києві ради.

2.5. При укладенні замовником договору підряду на реконструкцію об'єкта обов'язково передбачати умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

3. Взяти до відома, що фінансування робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, буде здійснено за кошти місцевого бюджету м. Києва.

4. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації, замовнику робіт по об'єкту, подати до Головного фінансового управління виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2012 рік (Програма N 1099/7335).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали