ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.12.2011 р. N 2266

Київ

Про реконструкцію вул. Житлової на ділянці від буд. N 5 по вул. Михайла Драгомирова до буд. N 22 по вул. Кіквідзе у Печерському районі

Відповідно до пп. 1, 2 п. "а" ч. 1 ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 6, 22, 23 Закону України "Про дорожній рух", Закону України "Про автомобільні дороги", з метою приведення до належного технічного стану дорожнього покриття проїзної частини та тротуарів вул. Житлової на ділянці від буд. N 5 по вул. Михайла Драгомирова до буд. N 22 по вул. Кіквідзе у Печерському районі, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити в 2011 - 2012 роках розробку проектно-кошторисної документації та реконструкцію вул. Житлової на ділянці від буд. N 5 по вул. Михайла Драгомирова до буд. N 22 по вул. Кіквідзе у Печерському районі.

2. Взяти до відома, що фінансування проектних робіт та робіт із реконструкції вул. Житлової на ділянці від буд. N 5 по вул. Михайла Драгомирова до буд. N 22 по вул. Кіквідзе у Печерському районі буде здійснюватися за кошти інвестора.

3. Визначити комунальну корпорацію "Київавтодор" замовником виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження.

4. Комунальній корпорації "Київавтодор":

4.1. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації на виконання робіт, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, на конкурсних торгах.

4.2. Розробити проектно-кошторисну документацію, провести її експертизу та затвердити у встановленому порядку.

4.3. При укладанні договору підряду на виконання будівельних робіт обов'язково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантії строків експлуатації об'єкта.

4.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

4.5. Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями).

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали