ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.11.2011 р. N 2158

Київ

Про реконструкцію з добудовою трамвайної лінії в систему легкого рейкового транспорту на житловому масиві Троєщина від вул. Милославської до пересадочного вузла на міську кільцеву електричку

Відповідно до статей 30, 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою скорочення термінів будівництва та своєчасного введення об'єкта в експлуатацію, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити Головне управління капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) замовником проектування та реконструкції з добудовою трамвайної лінії в систему легкого рейкового транспорту на житловому масиві Троєщина від вул. Милославської до пересадочного вузла на міську кільцеву електричку.

2. Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) в установленому порядку:

2.1. Одержати вихідні дані на проектування реконструкції з добудовою об'єкта, зазначеного в пункті 1 цього розпорядження.

2.2. Вирішити питання землекористування.

2.3. Забезпечити розробку та затвердження проектно-кошторисної документації.

2.4. Визначити генеральні проектну та підрядну організації відповідно до вимог чинного законодавства.

2.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.6. Надати до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) пропозиції щодо включення робіт по об'єкту, зазначеному в пункті 1 цього розпорядження, до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік за рахунок перерозподілу коштів, в межах загальних асигнувань, по головному розпоряднику бюджетних коштів - Головному управлінню капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), передбачених Програмою соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік.

2.7. Підготувати пропозиції щодо приведення розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у відповідність до цього розпорядження.

3. При укладенні замовником договору підряду на реконструкцію об'єкта обов'язково передбачати умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації об'єкта.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали