ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.04.2012 р. N 656

Київ

Про реконструкцію з влаштуванням надбудови житлового будинку на вул. Гоголівській, 32-а у Шевченківському районі

Відповідно до статей 30, 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 29 (Закон N 3038-VI), 30 (Закон N 3038-VI), 34 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), статей 7, 110, 111 Житлового кодексу Української РСР, рішення Київської міської ради від 02.12.2010 N 284/5096 "Про питання комунальної власності територіальної громади міста Києва", беручи до уваги те, що рішенням виконавчого комітету Київської міської Ради народних депутатів від 14.10.91 N 717 "Про затвердження переліку непридатних для проживання будинків" будинок на вул. Гоголівській, 32-а визнаний непридатним для проживання, враховуючи наказ Міністерства культури України від 20.01.2012 N 45 "Про занесення об'єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Закріпити на праві господарського відання за комунальним підприємством з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") житловий будинок загальною площею 679,00 кв. м на вул. Гоголівській, 32-а у Шевченківському районі.

2. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації забезпечити передачу у встановленому порядку житлового будинку, зазначеного у пункті 1 цього розпорядження.

3. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з КП "Спецжитлофонд" забезпечити відселення громадян, які проживають та зареєстровані в будинку на вул. Гоголівській, 32-а.

4. Визначити КП "Спецжитлофонд" замовником реконструкції з влаштуванням надбудови, житлового будинку на вул. Гоголівській, 32-а за умови виконання пунктів 1 - 3 цього розпорядження.

5. КП "Спецжитлофонд" у встановленому законодавством порядку:

5.1. Одержати вихідні дані на проектування об'єкта у встановленому законодавством порядку.

5.2. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельні організації для виконання робіт, зазначених у пункті 4 цього розпорядження, у порядку, передбаченому законодавством.

5.3. Розробити та затвердити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію з влаштуванням надбудови житлового будинку, зазначеного у пункті 4 цього розпорядження.

5.4. Одержати дозволи центрального та місцевого органів виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури України, Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

5.5. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

5.6. Здійснити фінансування реконструкції з влаштуванням надбудови житлового будинку на вул. Гоголівській, 32-а у Шевченківському районі за рахунок залучених коштів в установленому законодавством порядку.

5.7. Забезпечити введення будинку в експлуатацію згідно з термінами, передбаченими проектом організації реконструкції.

5.8. Передати, після введення в експлуатацію, житловий будинок, зазначений у пункті 4 цього розпорядження, балансоутримувачу, визначеному в установленому порядку.

6. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Київської міської державної адміністрації від 14.12.2005 N 2313/1 "Про будівництво жилого будинку на вул. Гоголівській, 32-а у Шевченківському районі".

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали