ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.01.2012 р. N 62

Київ

Про реконструкцію житлових будинків на вул. Ярославській, 20-а, 20-б у Подільському районі

Відповідно до статті 47 Конституції України, статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 29 (Закон N 3038-VI), 30 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), статей 7, 110, 111 Житлового кодексу Української РСР, Розпорядження Президента України від 04.06.96 N 136/96-рп "Про заходи щодо залучення коштів населення для будівництва житла", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації забезпечити відселення з будинків на вул. Ярославській, 20-а, 20-б тимчасово поселених незареєстрованих громадян.

2. Подільській районній в місті Києві державній адміністрації передати, а комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд" (далі - КП "Спецжитлофонд") прийняти у господарське відання будинки на вул. Ярославській, 20-а, 20-б у встановленому законодавством порядку.

3. Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) разом з КП "Спецжитлофонд" забезпечити відселення громадян, які проживають та зареєстровані в будинках на вул. Ярославській, 20-а, 20-б, на інше місце проживання.

4. Визначити КП "Спецжитлофонд" замовником реконструкції житлових будинків на вул. Ярославській, 20-а, 20-б за умови виконання пунктів 1, 3 цього розпорядження.

5. КП "Спецжитлофонд":

5.1. Вирішити у встановленому порядку питання щодо оформлення права користування земельною ділянкою на вул. Ярославській, 20-а, 20-б.

5.2. Одержати вихідні дані на проектування об'єктів у встановленому законодавством порядку.

5.3. Визначити генеральні проектну та підрядну будівельні організації для виконання робіт, зазначених у пункті 4 цього розпорядження.

5.4. Розробити та затвердити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію житлових будинків, зазначених у пункті 4 цього розпорядження.

5.5. Одержати дозволи центрального та місцевого органів виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини - Міністерства культури України, Головного управління охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

5.6. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

5.7. Здійснити фінансування реконструкції житлових будинків на вул. Ярославській, 20-а, 20-б у Подільському районі за рахунок залучених коштів у встановленому законодавством порядку.

5.8. Майново-правові питання вирішувати у порядку, встановленому чинним законодавством.

5.9. Забезпечити введення будинків в експлуатацію згідно з термінами, передбаченими проектом організації будівництва.

5.10. Передати після введення в експлуатацію житлові будинки, зазначені у пункті 4 цього розпорядження, балансоутримувачу, визначеному в установленому порядку.

6. Експлуатаційним службам міста при оформленні технічних умов на інженерне забезпечення будинків, зазначених у пункті 4 цього розпорядження, передбачити їх підключення, по можливості, безпосередньо до найближчих внутрішньоквартальних мереж та споруд.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали