ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.05.2012 р. N 836

Київ

Про ремонт сходових клітин, влаштування освітлення під'їздів, заміну (реконструкцію) та модернізацію ліфтів житлових будинків

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 21 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 N 40 "Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів для здійснення м. Києвом функцій столиці, у тому числі будівництва метрополітену до житлового масиву Троєщина" (Постанова N 40) (із змінами), рішення Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 "Про правила благоустрою міста Києва", з метою ремонту сходових клітин, влаштування освітлення під'їздів, заміни (реконструкції) та модернізації ліфтів житлових будинків та поліпшення умов проживання мешканців міста Києва, у межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити в 2012 році виконання робіт з ремонту сходових клітин, влаштування освітлення під'їздів, заміни (реконструкції) та модернізації ліфтів житлових будинків у м. Києві.

2. Визначити замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, комунальне підприємство "Спецжитлофонд".

3. Районним в м. Києві державним адміністраціям за участю Головного управління житлового господарства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у тижневий термін з дня виходу цього розпорядження провести комісійні обстеження ділянок виконання робіт з ремонту сходових клітин, влаштування освітлення під'їздів, заміни (реконструкції) та модернізації ліфтів житлових будинків з визначенням обсягів робіт та складанням дефектних актів, які подати до комунального підприємства "Спецжитлофонд" для складання поадресного переліку виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

4. Комунальному підприємству "Спецжитлофонд":

4.1. Узагальнити надані дефектні акти та скласти поадресний перелік виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, і подати на затвердження у встановленому порядку.

4.2. Забезпечити складання кошторисів та провести їх державну експертизу на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

4.3. Забезпечити виконання робіт з ремонту сходових клітин, влаштування освітлення під'їздів, заміни (реконструкції) та модернізації ліфтів житлових будинків у м. Києві у терміни, що визначені пунктом 1 цього розпорядження.

5. Фінансування виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, здійснити за рахунок коштів, передбачених в Державному бюджеті України на 2012 рік (Закон N 4282-VI) для здійснення м. Києвом функцій столиці за кодом програмної класифікації видатків 3501230 "Здійснення містом Києвом функцій столиці, у тому числі будівництва метрополітену до житлового масиву Троєщина" в сумі 285000,00 тис. грн.

6. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали