Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про рентну плату за спеціальне використання води

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 23.07.2019 р. N 3406/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Про рентну плату за спеціальне використання води

Державна фіскальна служба України на звернення Підприємства щодо рентної плати за спеціальне використання води (далі - Рентна плата), керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.

Підприємство поінформувало, що є спеціалізованою організацією із технічного обслуговування мережі фонтанів та бюветних комплексів у м. Києві без отримання економічної вигоди.

Підприємство, посилаючись на п. 255.2 ст. 255 Кодексу щодо визначення неплатників Рентної плати, запитує про виникнення у нього податкових зобов'язань з Рентної плати за обсяги води, вилученої з підземного водного простору та безоплатно переданої населенню.

Оскільки господарська діяльність Підприємства полягає у забезпеченні населенню можливості безоплатно самостійно вилучати обсяги води з бюветних комплексів для задоволення питних і санітарно-гігієнічних потреб, то за такі обсяги води у Підприємства не виникають податкові зобов'язання з Рентної плати.

Податкова консультація відповідно до п. 52.2 ст. 52 Кодексу має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали