МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 лютого 2012 року N 55

Про реорганізацію державних підприємств

Керуючись Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом України "Про управління об'єктами державної власності" та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 січня 2012 року N 61 "Питання передачі та реорганізації деяких державних підприємств і установ" (Постанова N 61) наказую:

1. Реорганізувати Державний Вінницький проектно-конструкторський технологічний інститут (код ЄДРПОУ 00389417, адреса: 21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 3) та Спеціальне конструкторське бюро автоматизації систем управління та виробничих процесів харчової промисловості України (код ЄДРПОУ 00371506, адреса: 21018, м. Вінниця, вул. Пирогова, 3) шляхом приєднання до Вінницького національного аграрного університету в якості структурних підрозділів без права юридичної особи.

2. Визначити Вінницький національний аграрний університет правонаступником майнових прав і обов'язків реорганізованих державних підприємств Державного Вінницького проектно-конструкторського технологічного інституту та Спеціального конструкторського бюро автоматизації систем управління та виробничих процесів харчової промисловості України.

3. Утворити комісію з реорганізації зазначених державних підприємств у складі згідно з додатком.

4. Уповноважити голову комісії Гіневську Н. М. підписувати всі документи, необхідні для припинення шляхом реорганізації юридичних осіб, визначених у пункті 1 цього наказу.

5. Голові комісії Гіневській Н. М.:

5.1. Забезпечити розміщення в друкованих засобах масової інформації повідомлення про припинення вказаних юридичних осіб.

5.2. Забезпечити проведення інвентаризації майна, майнових прав та обов'язків, що знаходяться на балансі реорганізованих державних підприємств, та здійснити їх передачу на баланс Вінницького національного аграрного університету.

5.3. Забезпечити працевлаштування працівників вищезазначених державних підприємств у відповідності з чинним законодавством України.

5.4. Подати до Міністерства на затвердження акти приймання-передачі майна, майнових прав та обов'язків і здати матеріали на зберігання до архівних установ відповідно до чинного законодавства.

6. Першому проректору Вінницького національного аграрного університету Яремчуку Олександру Степановичу забезпечити реєстрацію змін до Статуту університету та надати Департаменту правової та законопроектної роботи (Вашешніков М. О.) один примірник зареєстрованих змін.

7. Департаменту фінансово-кредитної політики (Ахіджанов Б. Р.), Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку (Кваша С. М.), Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій (Синявська І. М.), Управлінню бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення (Карпенко О. В.) врахувати зміни, пов'язані з припиненням діяльності вищезазначених державних підприємств, при розробці прогнозів економічного та соціального розвитку, фінансових планів та внести відповідні зміни до переліку державних підприємств і організацій, що входять до сфери управління Мінагрополітики України.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Міністр

М. В. Присяжнюк


 

Додаток
до наказу Мінагрополітики України
13.02.2012 N 55


Склад комісії з реорганізації державних підприємств

Гіневська
Наталія Миколаївна

- заступник директора - начальник відділу освіти та кадрового забезпечення в АПК Департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій, голова комісії

Члени комісії:

 

Кононенко
Василь Парфенійович

- головний спеціаліст відділу управління державним майном Департаменту економічного розвитку і аграрного ринку

Шатковський
Павло Кирилович

- головний спеціаліст відділу економічного регулювання та інвестиційної політики та земельно-майнових відносин державного підприємства "Агроосвіта"

Яремчук
Олександр Степанович

- перший проректор Вінницького національного аграрного університету

Янчук
Галина Василівна

- проректор з науково-педагогічної і фінансово-педагогічної роботи Вінницького національного аграрного університету

Музичук
Марія Миколаївна

- головний бухгалтер Вінницького національного аграрного університету

Оченашко
Валерій Кузьмич

- директор Спеціального конструкторського бюро автоматизації систем управління і виробничих процесів харчової промисловості України

Адамова
Валентина Олександрівна

- головний бухгалтер Спеціального конструкторського бюро автоматизації систем управління і виробничих процесів харчової промисловості України

Докука
В'ячеслав Володимирович

- директор Вінницького державного проектно-конструкторського технологічного інституту

Мацюк
Олена Василівна

- головний бухгалтер Вінницького державного проектно-конструкторського технологічного інституту.

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали