МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 червня 2018 року N 296

Про реорганізацію Державного підприємства "Державний науково-дослідний, проектно-конструкторський і проектний інститут вугільної промисловості "УкрНДІпроект"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; на виконання пункту 2 Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 N 733 "Про схвалення Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року" та розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 N 1019 "Про утворення державного підприємства "Національна вугільна компанія" (Перелік N 1019-р); враховуючи листи Державного підприємства "Державний науково-дослідний, проектно-конструкторський і проектний інститут вугільної промисловості "УкрНДІпроект" від 05.12.2017 N 216-308 та від 05.06.2018 N 216-162, наказую:

1. Реорганізувати Державне підприємство "Державний науково-дослідний, проектно-конструкторський і проектний інститут вугільної промисловості "УкрНДІпроект" (далі - ДП "Інститут "УкрНДІпроект") (адреса: 03142, місто Київ, проспект Академіка Палладіна, 46/2, код ЄДРПОУ 00174125), шляхом приєднання до Державного підприємства "Національна вугільна компанія" (адреса: 01601, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 4, код ЄДРПОУ 42164388).

2. Утворити комісію з реорганізації ДП "Інститут "УкрНДІпроект" у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити План заходів з реорганізації ДП "Інститут "УкрНДІпроект" згідно з додатком 2.

4. Голові комісії з реорганізації ДП "Інститут "УкрНДІпроект" Крутю О. А. забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

5. Управлінню по роботі з персоналом (Ковальова І. В.) попередити керівника ДП "Інститут "УкрНДІпроект" про подальше звільнення, у порядку, передбаченому законодавством.

6. Установити, що Державне підприємство "Національна вугільна компанія" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "Інститут "УкрНДІпроект".

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Максимець Т. В.

 

Міністр

І. Насалик

 

Додаток 1
до наказу Міненерговугілля
05.06.2018 N 296

Склад
комісії з реорганізації ДП "Інститут "УкрНДІпроект"

П. І. Б., ідентифікаційний номер

Посада (за місцем роботи)

Круть Олександр Анатолійович
Ідентифікаційний номер

директор ДП "Інститут "УкрНДІпроект", голова комісії

Члени комісії:

 

Чумаков Михайло Петрович
Ідентифікаційний номер

Виконуючий обов'язки головного інженера ДП "Інститут "УкрНДІпроект"

Крут Лариса Юріївна
Ідентифікаційний номер

головний бухгалтер ДП "Інститут "УкрНДІпроект"

Бондаренко Віктор Михайлович
Ідентифікаційний номер

начальник відділу договірної роботи, заробітної плати і кадрів

Толстой Михайло Миколайович
Ідентифікаційний номер

голова профкому ДП "Інститут "УкрНДІпроект"

 

Додаток 2
до наказу Міненерговугілля
05.06.2018 N 296

План заходів
з реорганізації Державного підприємства "Державний науково-дослідний, проектно-конструкторський і проектний інститут вугільної промисловості "УкрНДІпроект"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо реорганізації юридичної особи та подати в установленому законодавством порядку належні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) відповідних записів.

2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців після оприлюднення інформації про реорганізацію підприємства.

3. Узгодити реорганізацію з відповідним органом державної фіскальної служби.

4. Попередити працівників Державного підприємства "Державний науково-дослідний, проектно-конструкторський і проектний інститут вугільної промисловості "УкрНДІпроект" (далі - ДП "Інститут "УкрНДІпроект") про зміну підпорядкованості у зв'язку з реорганізацією шляхом приєднання та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

5. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, в тому числі дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт, який в строк до 31.08.2018, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля на затвердження.

6. Передати, а керівнику Державного підприємства "Національна вугільна компанія" прийняти на баланс активи та пасиви ДП "Інститут "УкрНДІпроект" відповідно до передавального акта.

7. Вжити інших заходів для завершення процесу реорганізації підприємства відповідно до чинного законодавства.

8. Надати до Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля відповідні підтверджувальні документи про вилучення ДП "Інститут "УкрНДІпроект" з ЄДР у триденний термін після внесення записів до ЄДР.

9. Інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля про стан виконання цього наказу.

10. Завершити до 31.01.2019 заходи з реорганізації ДП "Інститут "УкрНДІпроект".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали