МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 червня 2018 року N 285

Про реорганізацію Державного підприємства "Дондіпровуглемаш"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; на виконання пункту 2 Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 N 733 "Про схвалення Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року", та пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 N 1019 "Про утворення державного підприємства "Національна вугільна компанія" (Перелік N 1019-р); враховуючи лист Державного підприємства "Дондіпровуглемаш" від 05.12.2017 N 01-25, наказую:

1. Реорганізувати Державне підприємство "Дондіпровуглемаш" (далі - ДП "Дондіпровуглемаш") (адреса: 84205, Донецька обл., м. Дружківка, вул. Соборна, 7, код ЄДРПОУ 40480162), шляхом приєднання до Державного підприємства "Національна вугільна компанія" (адреса: 01601, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 4, код ЄДРПОУ 42164388).

2. Утворити комісію з реорганізації ДП "Дондіпровуглемаш" у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити План заходів з реорганізації ДП "Дондіпровуглемаш" згідно з додатком 2.

4. Голові комісії з реорганізації ДП "Дондіпровуглемаш" Бєліку В. М. забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

5. Управлінню по роботі з персоналом (Ковальова І. В.) попередити керівника ДП "Дондіпровуглемаш" про подальше звільнення, у порядку, передбаченому законодавством.

6. Установити, що Державне підприємство "Національна вугільна компанія" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "Дондіпровуглемаш".

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Максимець Т. В.

 

Міністр

І. Насалик

 

Додаток 1
до наказу Міненерговугілля
05.06.2018 N 285

Склад
комісії з реорганізації ДП "Дондіпровуглемаш"

П. І. Б., ідентифікаційний номер

Посада (за місцем роботи)

Бєлік Віктор Миколайович
Ідентифікаційний номер

В. о. директора ДП "Дондіпровуглемаш", голова комісії

Члени комісії:

 

Співак Світлана Володимирівна
Ідентифікаційний номер

Провідний юрисконсульт ДП "Дондіпровуглемаш"

 

Додаток 2
до наказу Міненерговугілля
05.06.2018 N 285

План заходів
з реорганізації Державне підприємство "Дондіпровуглемаш"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо реорганізації юридичної особи та подати в установленому законодавством порядку належні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) відповідних записів.

2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців після оприлюднення інформації про реорганізацію підприємства.

3. Узгодити реорганізацію з відповідним органом державної фіскальної служби.

4. Попередити працівників Державного підприємства "Дондіпровуглемаш" (далі - ДП "Дондіпровуглемаш") про зміну підпорядкованості у зв'язку з реорганізацією шляхом приєднання та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

5. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, в тому числі дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт, який в строк до 31.08.2018, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля на затвердження.

6. Передати, а керівнику Державного підприємства "Національна вугільна компанія" прийняти на баланс активи та пасиви ДП "Дондіпровуглемаш" відповідно до передавального акта.

7. Вжити інших заходів для завершення процесу реорганізації підприємства відповідно до чинного законодавства.

8. Надати до Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля відповідні підтверджувальні документи про вилучення ДП "Дондіпровуглемаш" з ЄДР у триденний термін після внесення записів до ЄДР.

9. Інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля про стан виконання цього наказу.

10. Завершити до 31.01.2019 заходи з реорганізації ДП "Дондіпровуглемаш".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали