Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про реорганізацію Державного підприємства "Науково-технічний центр "Вуглеінновація"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 листопада 2018 року N 566

Про реорганізацію Державного підприємства "Науково-технічний центр "Вуглеінновація"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; на виконання пункту 2 Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 N 733 "Про схвалення Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року", та пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 N 1019 "Про утворення державного підприємства "Національна вугільна компанія" (Перелік N 1019-р); враховуючи лист Державного підприємства "Науково-технічний центр "Вуглеінновація" від 07.12.2017 N 01-82, наказую:

1. Реорганізувати Державне підприємство "Науково-технічний центр "Вуглеінновація" (далі - ДП "НТЦ "Вуглеінновація") (адреса: 03142, м. Київ, пров. Приладний, 2-а, код ЄДРПОУ 37770008), шляхом приєднання до Державного підприємства "Національна вугільна компанія" (адреса: 01601, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 4, код ЄДРПОУ 42164388).

2. Утворити комісію з реорганізації ДП "НТЦ "Вуглеінновація" у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити План заходів з реорганізації ДП "НТЦ "Вуглеінновація" згідно з додатком 2.

4. Голові комісії з реорганізації ДП "НТЦ "Вуглеінновація" Краснику В. Г. забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

5. Управлінню по роботі з персоналом (Ковальова І. В.) попередити керівника ДП "НТЦ "Вуглеінновація" про подальше звільнення, у порядку, передбаченому законодавством.

6. Установити, що Державне підприємство "Національна вугільна компанія" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "НТЦ "Вуглеінновація".

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

Т. Максимець

 

Додаток 1
до наказу Міненерговугілля
07.11.2018 N 566

Склад
комісії з реорганізації ДП "НТЦ "Вуглеінновація"

П. І. Б., ідентифікаційний номер

Посада (за місцем роботи)

Красник Вячеслав Григорович
Ідентифікаційний номер

Т. в. о. генерального директора ДП "НТЦ "Вуглеінновація", голова комісії

Члени комісії:

 

Свириденко Ганна Миколаївна
Ідентифікаційний номер

Головний бухгалтер ДП "НТЦ "Вуглеінновація",

Моісеєнко Олег Валерійович
Ідентифікаційний номер

Заступник директора з науки ВП "Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут по збагаченню та брикетування вугілля" ДП "НТЦ "Вуглеінновація", голова профспілкового комітету ВП "Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут по збагаченню та брикетування вугілля" ДП "НТЦ "Вуглеінновація"

Нікітенко Ніна Миколаївна
Ідентифікаційний номер

Головний бухгалтер ВП "Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут по збагаченню та брикетування вугілля" ДП "НТЦ "Вуглеінновація"

 

Додаток 2
до наказу Міненерговугілля
07.11.2018 N 566

План заходів
з реорганізації Державного підприємства "Науково-технічний центр "Вуглеінновація"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо реорганізації юридичної особи та подати в установленому законодавством порядку належні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) відповідних записів.

2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців після оприлюднення інформації про реорганізацію підприємства.

3. Узгодити реорганізацію з відповідним органом державної фіскальної служби.

4. Попередити працівників Державного підприємства "Науково-технічний центр "Вуглеінновація" (далі - ДП "НТЦ "Вуглеінновація") про зміну підпорядкованості у зв'язку з реорганізацією шляхом приєднання та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

5. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, в тому числі дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт, який в строк до 14.01.2019, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля на затвердження.

6. Передати, а керівнику Державного підприємства "Національна вугільна компанія" прийняти на баланс активи та пасиви ДП "НТЦ "Вуглеінновація" відповідно до передавального акта.

7. Вжити інших заходів для завершення процесу реорганізації підприємства відповідно до чинного законодавства.

8. Надати до Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля відповідні підтверджувальні документи про вилучення ДП "НТЦ "Вуглеінновація" з ЄДР у триденний термін після внесення записів до ЄДР.

9. Інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля про стан виконання цього наказу.

10. Завершити до 30.04.2019 заходи з реорганізації ДП "НТЦ "Вуглеінновація".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали