МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 червня 2018 року N 287

Про реорганізацію Державного підприємства "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; на виконання пункту 2 Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 N 733 "Про схвалення Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року", та пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 N 1019 "Про утворення державного підприємства "Національна вугільна компанія" (Перелік N 1019-р); враховуючи листи Державного підприємства "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська" від 04.12.2017 N 1.5/913, від 02.01.2018 N 1.5/04 та від 03.03.2018 N 1.5/208, наказую:

1. Реорганізувати Державне підприємство "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська" (далі - ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська") (адреса: 45311, Волинська обл., Іваничівський район, село Поромів, код ЄДРПОУ 35671961), шляхом приєднання до Державного підприємства "Національна вугільна компанія" (адреса: 01601, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 4, код ЄДРПОУ 42164388).

2. Утворити комісію з реорганізації ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська" у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити План заходів з реорганізації ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська" згідно з додатком 2.

4. Голові комісії з реорганізації ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська" Бару Г. І. забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

5. Управлінню по роботі з персоналом (Ковальова І. В.) попередити керівника ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська" про подальше звільнення, у порядку, передбаченому законодавством.

6. Установити, що Державне підприємство "Національна вугільна компанія" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська".

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Максимець Т. В.

 

Міністр

І. Насалик

 

Додаток 1
до наказу Міненерговугілля
05.06.2018 N 287

Склад
комісії з реорганізації ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська"

П. І. Б., ідентифікаційний номер

Посада (за місцем роботи)

Бар Григорій Ігорович
Ідентифікаційний номер

В. о. директора ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська", голова комісії

Члени комісії:

 

Борець Олена Анатоліївна
Ідентифікаційний номер

В. о. заступника директора з економічних та фінансових питань ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська"

Киричук Юлія Євгеніївна
Паспорт серія N

В. о. головного бухгалтера ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська"

Юзефович Роман Віталійович
Ідентифікаційний номер

Електрослюсар ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська", голова первинної профспілкової організації Профспілки працівників вугільної промисловості України

Малюк Катерина Володимирівна
Ідентифікаційний номер

Провідний юрисконсульт ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 "Нововолинська"

 

Додаток 2
до наказу Міненерговугілля
05.06.2018 N 287

План заходів
з реорганізації Державне підприємство "Передпускова дирекція шахти N 10 Нововолинська"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо реорганізації юридичної особи та подати в установленому законодавством порядку належні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) відповідних записів.

2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців після оприлюднення інформації про реорганізацію підприємства.

3. Узгодити реорганізацію з відповідним органом державної фіскальної служби.

4. Попередити працівників Державного підприємства "Передпускова дирекція шахти N 10 Нововолинська" (далі - ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 Нововолинська") про зміну підпорядкованості у зв'язку з реорганізацією шляхом приєднання та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

5. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, в тому числі дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт, який в строк до 31.08.2018, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля на затвердження.

6. Передати, а керівнику Державного підприємства "Національна вугільна компанія" прийняти на баланс активи та пасиви ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 Нововолинська" відповідно до передавального акта.

7. Вжити інших заходів для завершення процесу реорганізації підприємства відповідно до чинного законодавства.

8. Надати до Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля відповідні підтверджувальні документи про вилучення ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 Нововолинська" з ЄДР у триденний термін після внесення записів до ЄДР.

9. Інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля про стан виконання цього наказу.

10. Завершити до 31.01.2019 заходи з реорганізації ДП "Передпускова дирекція шахти N 10 Нововолинська".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали