Додаткова копія: Про реорганізацію Державного підприємства "Селидіввугілля"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 грудня 2018 року N 646

Про реорганізацію Державного підприємства "Селидіввугілля"

Із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 22 грудня 2018 року N 652

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; на виконання пункту 2 Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 N 733 "Про схвалення Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року", та пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 N 1019 "Про утворення державного підприємства "Національна вугільна компанія" (Перелік N 1019-р) наказую:

1. Реорганізувати Державне підприємство "Селидіввугілля" (далі - ДП "Селидіввугілля") (адреса: 85400, Донецька область, місто Селидове, вул. К. Маркса, 41, код ЄДРПОУ 33426253), шляхом приєднання до Державного підприємства "Національна вугільна компанія" (адреса: 01601, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 4, код ЄДРПОУ 42164388).

2. Утворити комісію з реорганізації ДП "Селидіввугілля" у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити План заходів з реорганізації ДП "Селидіввугілля" згідно з додатком 2.

4. Голові комісії з реорганізації ДП "Селидіввугілля" Кобиляцькому С. В. забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

5. Управлінню по роботі з персоналом (Ковальова І. В.) попередити керівника ДП "Селидіввугілля" про подальше звільнення, у порядку, передбаченому законодавством.

6. Установити, що Державне підприємство "Національна вугільна компанія" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "Селидіввугілля".

7. Визнати такими, що втратили чинність, наказ Міненерговугілля від 07.11.2018 N 557 "Про реорганізацію Державного підприємства "Селидіввугілля" (План N 557) та наказ Міненерговугілля від 30.11.2018 N 609 "Про внесення змін до наказу Міненерговугілля від 07.11.2018 N 557" (Наказ N 609).

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Максимець Т. В.

 

Міністр

І. Насалик

 

Додаток 1 до наказу Міненерговугілля18.12.2018 N 646(у редакції наказу Міненерговугілля22.12.2018 р. N 652)

Складкомісії з реорганізації ДП "Селидіввугілля"

П. І. Б., ідентифікаційний номер

Посада (за місцем роботи)

КобиляцькийСергій ВасильовичІдентифікаційний номер

Голова комісії з реорганізації ДП "Селидіввугілля"

Члени комісії:

КобзарДмитро ІвановичІдентифікаційний номер

Директор технічний ДП "Селидіввугілля"

ПоповАндрій ВолодимировичІдентифікаційний номер

Заступник директора з економіки і фінансів ДП "Селидіввугілля"

КощеєваОльга МиколаївнаІдентифікаційний номер

В. о. головного бухгалтера ДП "Селидіввугілля"

ДемченкоІрина ВолодимирівнаІдентифікаційний номер

Начальник фінансового відділу ДП "Селидіввугілля"

БабічВолодимир МиколайовичІдентифікаційний номер

Голова Селидівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України

ТрифоновВіктор ЯковичІдентифікаційний номер

Голова місцевої організації Незалежної профспілки працівників гірників України м. Селидове, м. Новогродівка

(склад у редакції наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 22.12.2018 р. N 652)

 

Додаток 2
до наказу Міненерговугілля
18.12.2018 N 646

План заходів
з реорганізації Державне підприємство "Селидіввугілля"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо реорганізації юридичної особи та подати в установленому законодавством порядку належні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) відповідних записів.

2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців після оприлюднення інформації про реорганізацію підприємства.

3. Узгодити реорганізацію з відповідним органом державної фіскальної служби.

4. Попередити працівників Державного підприємства "Селидіввугілля" (далі - ДП "Селидіввугілля") про зміну підпорядкованості у зв'язку з реорганізацією шляхом приєднання та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

5. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, в тому числі дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт, який в строк до 14.01.2019, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля на затвердження.

6. Передати, а керівнику Державного підприємства "Національна вугільна компанія" прийняти на баланс активи та пасиви ДП "Селидіввугілля" відповідно до передавального акта.

7. Вжити інших заходів для завершення процесу реорганізації підприємства відповідно до чинного законодавства.

8. Надати до Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля відповідні підтверджувальні документи про вилучення ДП "Селидіввугілля" з ЄДР у триденний термін після внесення записів до ЄДР.

9. Інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля про стан виконання цього наказу.

10. Завершити до 30.04.2019 заходи з реорганізації ДП "Селидіввугілля".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали