МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 червня 2018 року N 300

Про реорганізацію Державного підприємства "Шахта ім. М. С. Сургая"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; на виконання пункту 2 Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 N 733 "Про схвалення Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року", та розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 N 1019 "Про утворення державного підприємства "Національна вугільна компанія" (Перелік N 1019-р); враховуючи лист Державного підприємства "Шахта ім. М. С. Сургая" від 06.12.2017 N 1161, наказую:

1. Реорганізувати Державне підприємство "Шахта ім. М. С. Сургая" (далі - ДП Шахта ім. М. С. Сургая") (адреса: 85670, Донецька обл., м. Вугледар; код ЄДРПОУ 40695853), шляхом приєднання до Державного підприємства "Національна вугільна компанія" (адреса: 01601, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 4, код ЄДРПОУ 42164388).

2. Утворити комісію з реорганізації ДП "Шахта ім. М. С. Сургая" у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити План заходів з реорганізації ДП "Шахта ім. М. С. Сургая" згідно з додатком 2.

4. Голові комісії з реорганізації ДП "Шахта ім. М. С. Сургая" Сівцову С. В. забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

5. Установити, що Державне підприємство "Національна вугільна компанія" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "Шахта ім. М. С. Сургая".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Максимець Т. В.

 

Міністр

І. Насалик

 

Додаток 1
до наказу Міненерговугілля
05.06.2018 N 300

Склад
комісії з реорганізації ДП "Шахта ім. М. С. Сургая"

П. І. Б., ідентифікаційний номер

Посада (за місцем роботи)

Сівцов Сергій Валентинович
Ідентифікаційний номер

В. о. директора ДП "Шахта ім. М. С. Сургая" голова комісії

Члени комісії:

 

Шуракова Наталія Олександрівна
Ідентифікаційний номер

Головний бухгалтер ДП "Шахта ім. М. С. Сургая"

Попова Катерина Миколаївна
Ідентифікаційний номер

Провідний юрисконсульт ДП "Шахта ім. М. С. Сургая"

Даценко Григорій Гнатович
Ідентифікаційний номер

Голова первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України ДП "Шахта ім. М. С. Сургая"

Гордієнко Віктор Іванович
Ідентифікаційний номер

Голова первинної профспілкової організації Профспілки працівників вугільної промисловості України ДП "Шахта ім. М. С. Сургая"

 

Додаток 2
до наказу Міненерговугілля
05.06.2018 N 300

План заходів
з реорганізації Державного підприємства "Шахта ім. М. С. Сургая"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо реорганізації юридичної особи та подати в установленому законодавством порядку належні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) відповідних записів.

2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців після оприлюднення інформації про реорганізацію підприємства.

3. Узгодити реорганізацію з відповідним органом державної фіскальної служби.

4. Попередити працівників Державного підприємства "Шахта ім. М. С. Сургая" (далі - ДП "Шахта ім. М. С. Сургая") про зміну підпорядкованості у зв'язку з реорганізацією шляхом приєднання та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

5. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, в тому числі дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт, який в строк до 31.08.2018, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля на затвердження.

6. Передати, а керівнику Державного підприємства "Національна вугільна компанія" прийняти на баланс активи та пасиви ДП "Шахта ім. М. С. Сургая" відповідно до передавального акта.

7. Вжити інших заходів для завершення процесу реорганізації підприємства відповідно до чинного законодавства.

8. Надати до Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля відповідні підтверджувальні документи про вилучення ДП "Шахта ім. М. С. Сургая" з ЄДР у триденний термін після внесення записів до ЄДР.

9. Інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля про стан виконання цього наказу.

10. Завершити до 31.01.2019 заходи з реорганізації ДП "Шахта ім. М. С. Сургая".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали