МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 червня 2018 року N 301

Про реорганізацію Державного підприємства "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; на виконання пункту 2 Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 N 733 "Про схвалення Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року", та пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 N 1019 "Про утворення державного підприємства "Національна вугільна компанія" (Перелік N 1019-р); враховуючи лист Державного підприємства "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1" від 05.12.2017 N 2066, наказую:

1. Реорганізувати Державне підприємство "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1" (далі - ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1") (адреса: 85670, Донецька область, місто Вугледар, вул. Магістральна, 4, код ЄДРПОУ 34032208), шляхом приєднання до Державного підприємства "Національна вугільна компанія" (адреса: 01601, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 4, код ЄДРПОУ 42164388).

2. Утворити комісію з реорганізації ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1" у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити План заходів з реорганізації ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1" згідно з додатком 2.

4. Голові комісії з реорганізації ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1" Коломійцю В. О. забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

5. Управлінню по роботі з персоналом (Ковальова І. В.) попередити керівника ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1" про подальше звільнення, у порядку, передбаченому законодавством.

6. Установити, що Державне підприємство "Національна вугільна компанія" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1"

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Максимець Т. В.

 

Міністр

І. Насалик

 

Додаток 1
до наказу Міненерговугілля
05.06.2018 N 301

Склад
комісії з реорганізації ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1"

П. І. Б., ідентифікаційний номер

Посада (за місцем роботи)

Коломієць Володимир Олексійович
Ідентифікаційний номер

Директор ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1", голова комісії

Члени комісії:

 

Грачов Євген Іванович
Ідентифікаційний номер

Головний інженер ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1"

Молодожан Світлана Анатоліївна
Ідентифікаційний номер

Головний бухгалтер ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1"

Перцевой Віталій Валерійович
Ідентифікаційний номер

Головний маркшейдер ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1"

Білецький Вячеслав Миколайович
Ідентифікаційний номер

В. о. начальника юридичного відділу ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1"

Попов Артур Людвигович
Ідентифікаційний номер

Голова первинної профспілкової організації Профспілки працівників вугільної промисловості України ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1"

Марусенко Євген Іванович
Ідентифікаційний номер

Голова профкому первинної профспілкової організації Незалежної профспілки гірників України ДП "Шахтоуправління "Південнодонбаське N 1"

 

Додаток 2
до наказу Міненерговугілля
05.06.2018 N 301

План заходів
з реорганізації Державного підприємства "Шахтоуправління Південнодонбаське N 1"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо реорганізації юридичної особи та подати в установленому законодавством порядку належні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) відповідних записів.

2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців після оприлюднення інформації про реорганізацію підприємства.

3. Узгодити реорганізацію з відповідним органом державної фіскальної служби.

4. Попередити працівників Державного підприємства "Шахтоуправління Південнодонбаське N 1" (далі - ДП "Шахтоуправління Південнодонбаське N 1") про зміну підпорядкованості у зв'язку з реорганізацією шляхом приєднання та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

5. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, в тому числі дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт, який в строк до 31.08.2018, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля на затвердження.

6. Передати, а керівнику Державного підприємства "Національна вугільна компанія" прийняти на баланс активи та пасиви ДП "Шахтоуправління Південнодонбаське N 1" відповідно до передавального акта.

7. Вжити інших заходів для завершення процесу реорганізації підприємства відповідно до чинного законодавства.

8. Надати до Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля відповідні підтверджувальні документи про вилучення ДП "Шахтоуправління Південнодонбаське N 1" з ЄДР у триденний термін після внесення записів до ЄДР.

9. Інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля про стан виконання цього наказу.

10. Завершити до 31.01.2019 заходи з реорганізації ДП ""Шахтоуправління Південнодонбаське N 1".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали