МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 червня 2012 року N 411

Про реорганізацію Державного підприємства "Свердловський ремонтно-механічний завод"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та враховуючи листи Державного підприємства "Свердловський ремонтно-механічний завод" від 20.04.2012 N 170-11 та Державного підприємства "Антрацит" від 20.04.2012 N 02/1-49 наказую:

1. Припинити діяльність Державного підприємства "Свердловський ремонтно-механічний завод" (далі - ДП "Свердловський РМЗ") місцезнаходження: 94853, Луганська обл., м. Свердловськ, смт Шахтарське, вул. Трушина, 1, код ЄДРПОУ 35562599, шляхом його реорганізації - приєднання до Державного підприємства "Антрацит" (далі - ДП "Антрацит"), місцезнаходження: 94613, Луганська обл., м. Антрацит, вул. Ростовська, 38.

2. Утворити комісію з припинення діяльності ДП "Свердловський РМЗ" у складі:

- Гавриш Костянтин Валерійович (ідентифікаційний номер [...]), в. о. директора ДП "Свердловський РМЗ", голова комісії (за згодою);

Члени комісії:

- Стойловський Юрій Іванович (ідентифікаційний номер [...]), заступник директора з комерційних питань ДП "Свердловський РМЗ" (за згодою);

- Лещенко Сергій Вікторович (ідентифікаційний номер [...]), головний економіст ДП "Свердловський РМЗ" (за згодою);

- Скомська Світлана Вячеславівна (ідентифікаційний номер [...]), головний бухгалтер ДП "Свердловський РМЗ" (за згодою);

- Чеботарьова Лілія Анатоліївна (ідентифікаційний номер [...]), начальник юридичного відділу ДП "Свердловський РМЗ" (за згодою);

- Чепразова Тетяна Леонідівна (ідентифікаційний номер [...]), голова профспілкового комітету ДП "Свердловський РМЗ" (за згодою);

- Денисюк Володимир Миколайович (ідентифікаційний номер [...]), головний механік ДП "Антрацит" (за згодою);

- Бакай Надія Миколаївна ((ідентифікаційний номер [...]), головний бухгалтер ДП "Антрацит" (за згодою);

- Недвига Наталія Григорівна (ідентифікаційний номер [...]), начальник відділу організації управління та приватизації ДП "Антрацит" (за згодою);

- Алексанян Юрій Олегович (ідентифікаційний номер [...]), начальник юридичного відділу ДП "Антрацит" (за згодою);

- Воліков Володимир Миколайович (ідентифікаційний номер [...]), голова Антрацитівської територіальної організації профспілки робітників вугільної промисловості (за згодою).

3. Голові комісії з припинення діяльності ДП "Свердловський РМЗ" Гавришу К. В. у встановленому чинним законодавством порядку:

3.1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи та подати документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців відповідних записів.

3.2. Забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням юридичної особи відповідних повідомлень про припинення діяльності та порядок і терміни заявлення вимог кредиторами.

3.3. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців з дня публікації повідомлення про припинення діяльності ДП "Свердловський РМЗ".

3.4. Попередити працівників ДП "Свердловський РМЗ" про припинення діяльності підприємства та забезпечити дотримання соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

3.5. Здійснити інвентаризацію майна станом на 01.06.2012, а також інвентаризацію інших статей балансу, в т. ч. дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт з висновками комісії з припинення діяльності та подати Міненерговугілля України на затвердження у термін до 01.09.2012, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами.

3.6. Забезпечити здійснення в установленому законодавством порядку незалежної оцінки майна ДП "Свердловський РМЗ".

3.7. Передати, а генеральному директору ДП "Антрацит" Горобцову П. С. прийняти на баланс активи та пасиви підприємства відповідно до передавального акта.

3.8. Вжити інших заходів, пов'язаних із реорганізацією підприємства, відповідно до чинного законодавства.

3.9. Надавати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України до 10 числа кожного місяця інформацію про стан виконання цього наказу.

3.10. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України у триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про припинення діяльності юридичної особи довідку Єдиного державного реєстру про вилучення ДП "Свердловський РМЗ" з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

4. Генеральному директору ДП "Антрацит" Горобцову П. С. підготувати зміни до статуту ДП "Антрацит" та надати Міненерговугілля України на затвердження.

5. В. о. директора ДП "Свердловський РМЗ" Гавришу К. В. взяти до уваги, що його буде звільнено від виконання обов'язків директора цього підприємства в установленому законодавством порядку.

6. Завершити до 31.12.2012 заходи з припинення діяльності ДП "Свердловський РМЗ".

7. Установити, що ДП "Антрацит" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "Свердловський РМЗ".

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали