МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 жовтня 2011 року N 595

Про реорганізацію державного підприємства "Український науково-дослідний, проектно-вишукувальний та конструкторсько-технологічний інститут "Укрсільенергопроект"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 N 811-р "Про реорганізацію державного підприємства "Український науково-дослідний, проектно-вишукувальний та конструкторсько-технологічний інститут "Укрсільенергопроект" (Розпорядження N 811-р) (далі - ДП "Укрсільенергопроект") наказую:

1. Припинити діяльність ДП "Укрсільенергопроект" (місцезнаходження: 04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 11/8), код ЄДРПОУ 00113997, шляхом його реорганізації - приєднання до державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго", місцезнаходження: 01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 25 (далі - ДП "НЕК "Укренерго").

2. Призначити головою комісії з припинення діяльності ДП "Укрсільенергопроект" Ляха Володимира Васильовича (ідентифікаційний код 1724304337) за його згодою.

3. Голові комісії з припинення діяльності ДП "Укрсільенергопроект" Ляху В. В. у встановленому чинним законодавством порядку:

3.1. Звернутися до Антимонопольного комітету України із заявою про надання дозволу на концентрацію суб'єктів господарювання.

3.2. Утворити комісію з припинення діяльності ДП "Укрсільенергопроект" за участі представника профспілкового органу ДП "НЕК "Укренерго" та у тижневий термін після отримання цього наказу повідомити Міненерговугілля про її персональний склад.

3.3. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи та подати документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

3.4. Забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням юридичної особи відповідних повідомлень про припинення діяльності та порядок і терміни заявлення вимог кредиторами.

3.5. Попередити працівників ДП "Укрсільенергопроект" про припинення діяльності підприємства та забезпечити дотримання соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

3.6. Забезпечити здійснення в установленому законодавством порядку незалежної оцінки майна ДП "Укрсільенергопроект" станом на 01.10.2011.

3.7. Подати Міненерговугілля на погодження відповідні матеріали за результатами оцінки майна підприємства (висновок експерта щодо вартості майна, а також звіт про оцінку вартості майна ДП "Укрсільенергопроект" з рецензією Фонду державного майна України до нього).

3.8. Здійснити інвентаризацію майна станом на 01.10.2011, а також інвентаризацію інших статей балансу, в т. ч. дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт з висновками комісії з припинення діяльності та подати Міненерговугілля на затвердження.

3.9. Передати, а директору ДП "НЕК "Укренерго" Ходаківському А. М. прийняти на баланс підприємства основні фонди, необоротні та оборотні активи, власний капітал та зобов'язання.

3.10. Вжити інших заходів, пов'язаних із реорганізацією підприємства відповідно до чинного законодавства.

3.11. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля у триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення діяльності юридичної особи довідку з Єдиного державного реєстру про вилучення ДП "Укрсільенергопроект" з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

4. Директору ДП "НЕК "Укренерго" Ходаківському А. М. підготувати зміни до статуту ДП "НЕК "Укренерго" та надати його нову редакцію Міненерговугілля України на затвердження.

5. ДП "НЕК "Укренерго" та ДП "Укрсільенергопроект" інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля про стан виконання цього наказу.

6. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення повідомити директора ДП "Укрсільенергопроект" Ляха В. В. про припинення діяльності підприємства та розірвання контракту з ним.

7. Завершити до 30.04.2012 заходи з припинення діяльності ДП "Укрсільенергопроект".

8. Установити, що ДП "НЕК "Укренерго" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "Укрсільенергопроект".

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали