Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про реорганізацію державного підприємства "Укркольорпром"

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 серпня 2019 року N 1450

Про реорганізацію державного підприємства "Укркольорпром"

Відповідно до статей 104 - 107 Цивільного кодексу України, Законів України "Про управління об'єктами державної власності" і "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", ураховуючи доповідну записку державного секретаря Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Перевезенцева О. Ю. від 20.08.2019 N 3242-07/42, наказую:

1. Реорганізувати державне підприємство "Укркольорпром" (далі - ДП "Укркольорпром") (вул. Старокозацька, 34-а, м. Дніпро, 49000, код згідно з ЄДРПОУ 20242691) шляхом приєднання його до державного підприємства "Український інститут по проектуванню металургійних заводів" (далі - ДП "УКРДІПРОМЕЗ") (вул. Січеславська Набережна, 17, м. Дніпро, 49000, код згідно з ЄДРПОУ 00188311).

2. Утворити комісію з реорганізації ДП "Укркольорпром" (далі - комісія з реорганізації) у складі згідно з додатком.

3. Призначити головою комісії з реорганізації Летучого Артема Дмитровича - виконувача обов'язків директора ДП "Укркольорпром".

4. Голові комісії з реорганізації Летучому А. Д.:

4.1. Забезпечити подання в триденний строк державному реєстратору документів для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - Єдиний державний реєстр) запису про припинення ДП "Укркольорпром" шляхом реорганізації та про персональний склад комісії з його реорганізації.

4.2. Протягом трьох робочих днів з дати оприлюднення повідомлення про внесення рішення до Єдиного державного реєстру запису щодо прийняття рішення про припинення ДП "Укркольорпром" шляхом реорганізації письмово повідомити кредиторів, що строк заявлення ними вимог до ДП "Укркольорпром" становить два місяці з дати оприлюднення повідомлення.

4.3. Попередити працівників ДП "Укркольорпром" про можливе наступне вивільнення та запропонувати їм роботу в установленому законодавством порядку.

4.4. Здійснити інвентаризацію майна ДП "Укркольорпром".

4.5. Після закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторів та задоволення чи відхилення цих вимог скласти передавальний акт, який повинен містити положення про правонаступництво щодо всіх зобов'язань ДП "Укркольорпром", стосовно всіх його кредиторів та боржників, у тому числі зобов'язань, що оспорюються сторонами, та в десятиденний строк подати його на затвердження до Мінекономрозвитку.

4.6. Подати державному реєстратору документи, передбачені статтею 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" для проведення державної реєстрації припинення ДП "Укркольорпром".

4.7. Протягом трьох робочих днів з дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення ДП "Укркольорпром" подати до Мінекономрозвитку відповідні підтверджувальні документи про виключення ДП "Укркольорпром" з Єдиного державного реєстру.

4.8. Ужити інших передбачених законодавством заходів, пов'язаних з реорганізацією ДП "Укркольорпром".

4.9. Заходи з припинення ДП "Укркольорпром" завершити до 31.03.2020.

4.10. Прийняти установчі документи ДП "Укркольорпром" (Статут, свідоцтво про реєстрацію тощо), печатки і штампи, бухгалтерські та інші документи, у тому числі ті, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню.

5. Установити, що ДП "УКРДІПРОМЕЗ" є правонаступником усіх майнових і немайнових прав та обов'язків ДП "Укркольорпром".

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший віце-прем'єр-міністр України -
 Міністр економічного
розвитку і торгівлі України

С. І. Кубів

 

Додаток
до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
22.08.2019 N 1450

СКЛАД
комісії з реорганізації державного підприємства "Укркольорпром"

ЛЕТУЧИЙ
Артем Дмитрович

- виконувач обов'язків директора ДП "Укркольорпром", голова комісії,
ідентифікаційний номер [...]

 

Члени комісії:

КОЗАРИНСЬКИЙ
Ілля Віленович

- заступник директора ДП "УКРДІПРОМЕЗ",
ідентифікаційний номер [...]

МАЛАШОК
Михайло Михайлович

- заступник директора департаменту управління державною власністю - начальник управління діяльності суб'єктів господарювання, підпорядкованих Міністерству, Мінекономрозвитку,
ідентифікаційний номер [...]

ПАШУК
Ольга Вікторівна

- головний бухгалтер ДП "УКРДІПРОМЕЗ",
ідентифікаційний номер [...]

 

Директор департаменту
управління державною власністю

Р. В. Кропивницький
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали