Додаткова копія: Про реорганізацію Державного підприємства "Укршахтгідрозахист"

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 листопада 2018 року N 556

Про реорганізацію Державного підприємства "Укршахтгідрозахист"

Відповідно до Господарського кодексу України; законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"; на виконання пункту 2 Плану заходів на 2017 рік щодо реалізації Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 N 733 "Про схвалення Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості на період до 2020 року", та пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.12.2017 N 1019 "Про утворення державного підприємства "Національна вугільна компанія" (Перелік N 1019-р); враховуючи лист Державного підприємства "Укршахтгідрозахист" від 06.12.2017 N 1-7-348, наказую:

1. Реорганізувати Державне підприємство "Укршахтгідрозахист" (далі - ДП "Укршахтгідрозахист") (адреса: 03142, м. Київ, пров. Приладний, 2-а, код ЄДРПОУ 32442405), шляхом приєднання до Державного підприємства "Національна вугільна компанія" (адреса: 01601, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 4, код ЄДРПОУ 42164388).

2. Утворити комісію з реорганізації ДП "Укршахтгідрозахист" у складі згідно з додатком 1.

3. Затвердити План заходів з реорганізації ДП "Укршахтгідрозахист" згідно з додатком 2.

4. Голові комісії з реорганізації ДП "Укршахтгідрозахист" Степаненку М. М. забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

5. Управлінню по роботі з персоналом (Ковальова І. В.) попередити керівника ДП "Укршахтгідрозахист" про подальше звільнення, у порядку, передбаченому законодавством.

6. Установити, що Державне підприємство "Національна вугільна компанія" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "Укршахтгідрозахист".

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Перший заступник Міністра

Т. Максимець

 

Додаток 1
до наказу Міненерговугілля
07.11.2018 N 556

Склад
комісії з реорганізації ДП "Укршахтгідрозахист"

П. І. Б., ідентифікаційний номер

Посада (за місцем роботи)

Степаненко Микола Миколайович
Ідентифікаційний номер

Директор технічний ДП "Укршахтгідрозахист", голова комісії

Члени комісії:

 

Гурнакова Людмила Іванівна
Ідентифікаційний номер

Заступник генерального директора з економіки і фінансів ДП "Укршахтгідрозахист"

Вагіна Іванна Анатоліївна
Ідентифікаційний номер

Головний бухгалтер ДП "Укршахтгідрозахист"

Яковлєв Едуард Володимирович
Ідентифікаційний номер

Начальник тендерного відділу ДП "Укршахтгідрозахист"

 

Додаток 2
до наказу Міненерговугілля
07.11.2018 N 556

План заходів
з реорганізації Державне підприємство "Укршахтгідрозахист"

1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо реорганізації юридичної особи та подати в установленому законодавством порядку належні документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) відповідних записів.

2. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців після оприлюднення інформації про реорганізацію підприємства.

3. Узгодити реорганізацію з відповідним органом державної фіскальної служби.

4. Попередити працівників Державного підприємства "Укршахтгідрозахист" (далі - ДП "Укршахтгідрозахист") про зміну підпорядкованості у зв'язку з реорганізацією шляхом приєднання та забезпечити дотримання їх соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

5. Здійснити інвентаризацію майна, а також інших статей балансу, в тому числі дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт, який в строк до 14.01.2019, але не раніше закінчення строку для пред'явлення вимог кредиторами, з висновками комісії подати Міненерговугілля на затвердження.

6. Передати, а керівнику Державного підприємства "Національна вугільна компанія" прийняти на баланс активи та пасиви ДП "Укршахтгідрозахист" відповідно до передавального акта.

7. Вжити інших заходів для завершення процесу реорганізації підприємства відповідно до чинного законодавства.

8. Надати до Департаменту корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля відповідні підтверджувальні документи про вилучення ДП "Укршахтгідрозахист" з ЄДР у триденний термін після внесення записів до ЄДР.

9. Інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент корпоративних та майнових відносин Міненерговугілля про стан виконання цього наказу.

10. Завершити до 30.04.2019 заходи з реорганізації ДП "Укршахтгідрозахист".
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали