МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 червня 2011 року N 643

Про реорганізацію державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС"

Із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 29 серпня 2011 року N 892 (Наказ N 892)

Відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", для підвищення ефективності виконання робіт із зняття Чорнобильської АЕС з експлуатації та перетворення об'єкта "Укриття" на екологічно безпечну систему, забезпечення ефективного використання державного майна, яке безпосередньо не пов'язане із здійсненням робіт на промисловому майданчику Чорнобильської АЕС, наказую:

1. Реорганізувати державне спеціалізоване підприємство "Чорнобильська АЕС" (код ЄДРПОУ 14310862) (далі - ДСП ЧАЕС) шляхом виділення із його складу Управління забезпечення функціонування об'єктів та створити на його базі Державне підприємство "Управління забезпечення функціонування об'єктів Чорнобильської АЕС".

2. Визначити Державне підприємство "Управління забезпечення функціонування об'єктів Чорнобильської АЕС" правонаступником майна, прав та обов'язків ДСП ЧАЕС у частині майна, прав та обов'язків, пов'язаних з діяльністю Управління забезпечення функціонування об'єктів ДСП ЧАЕС, згідно з розподільчим балансом.

3. Створити комісію з реорганізації ДСП ЧАЕС у складі: (Наказ N 892)

БоброДмитро Геннадійович (Наказ N 892)

перший заступник голови Державного агентства України з управління зоною відчуження, голова комісії,ідентифікаційний номер [...] (Наказ N 892)

  (Наказ N 892)

Члени комісії: (Наказ N 892)

Боровик Сергій Сергійович (Наказ N 892)

юрист ЦК Атомпрофспілки,ідентифікаційний номер [...] (за згодою) (Наказ N 892)

Грамоткін Ігор Іванович (Наказ N 892)

генеральний директор ДСП ЧАЕС, ідентифікаційний номер [...] (Наказ N 892)

Дударенко Анатолій Іванович (Наказ N 892)

начальник Управління забезпечення функціонування об'єктів ДСП ЧАЕС, ідентифікаційний номер [...] (Наказ N 892)

Медінцова Любов Олександрівна (Наказ N 892)

головний бухгалтер ДСП ЧАЕС, ідентифікаційний номер [...] (Наказ N 892)

Козлов Євген Миколайович (Наказ N 892)

голова профкому ППО ЧАЕС, ідентифікаційний номер [...] (за згодою) (Наказ N 892)

Салій Валерій Петрович (Наказ N 892)

заступник генерального директора ДСП ЧАЕС (з економіки та фінансів), ідентифікаційний номер [...] (Наказ N 892)

Тетерін Микола Васильович (Наказ N 892)

представник Атомпрофспілки в Чорнобильській об'єднаній організації профспілки, ідентифікаційний номер [...] (за згодою) (Наказ N 892)

(пункт 3 у редакції наказу Міністерства надзвичайних ситуацій України від 29.08.2011 р. N 892) (Наказ N 892)

4. Комісії з реорганізації ДСП ЧАЕС:

4.1. У тижневий строк з дня видання цього наказу повідомити державного реєстратора про рішення МНС України щодо реорганізації ДСП ЧАЕС, подати державному реєстратору документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів, забезпечити публікацію повідомлення про реорганізацію юридичної особи шляхом виділу та про порядок і строк заявлення вимог кредиторами, повідомити про персональний склад комісії з реорганізації.

4.2. У встановленому порядку провести інвентаризацію майна, яке підлягає передачі від ДСП ЧАЕС до Державного підприємства "Управління забезпечення функціонування об'єктів Чорнобильської АЕС".

4.3. У встановленому порядку попередити працівників ДСП ЧАЕС про реорганізацію підприємства, забезпечити при переведенні працівників до новоствореного державного підприємства "Управління забезпечення функціонування об'єктів Чорнобильської АЕС" дотримання соціальних гарантій у порядку та на умовах, встановлених чинним законодавством, включаючи збереження чинних на момент реорганізації систем і розмірів оплати праці, пільг та компенсацій, передбачених трудовими договорами.

4.4. У п'ятиденний строк після задоволення або відхилення вимог кредиторів скласти та подати на затвердження до МНС України розподільчий баланс у трьох примірниках.

4.5. Вжити заходів щодо державної реєстрації державного підприємства "Управління забезпечення функціонування об'єктів Чорнобильської АЕС".

4.6. Щомісяця до 20 числа інформувати Міністерство про стан процедури реорганізації та вжиті заходи.

5. Державному агентству України з управління зоною відчуження (Холоша В. І.) у місячний строк після видання цього наказу:

5.1. Підготувати та надати на затвердження до МНС України:

зміни до статуту державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС";

статут державного підприємства "Управління забезпечення функціонування об'єктів Чорнобильської АЕС".

5.2. Протягом тижня з моменту державної реєстрації державного підприємства "Управління забезпечення функціонування об'єктів Чорнобильської АЕС" подати пропозиції стосовно приєднання вказаного підприємства до державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильський спецкомбінат" як відокремленого підрозділу з місцезнаходженням в місті Славутич Київської області.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали