КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 червня 2012 р. N 360-р

Київ

Про реорганізацію дочірніх компаній Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України"

1. Відповідно до частини четвертої статті 7 Закону України "Про трубопровідний транспорт" реорганізувати Дочірню компанію "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" шляхом перетворення в публічне акціонерне товариство "Укртрансгаз".

2. Погодитися з пропозицією Міністерства енергетики та вугільної промисловості щодо реорганізації Дочірньої компанії "Укргазвидобування" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" шляхом перетворення в публічне акціонерне товариство "Укргазвидобування".

3. Взяти до відома, що управління корпоративними правами стосовно публічних акціонерних товариств, зазначених у пунктах 1 і 2 цього розпорядження, здійснює Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" за погодженням з Міністерством енергетики та вугільної промисловості відповідно до законодавства.

4. Міністерству енергетики та вугільної промисловості разом з Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" здійснити в установленому порядку заходи, пов'язані з реалізацією цього розпорядження.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ


Інд. 70
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали