МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 червня 2012 року N 430

Про реорганізацію ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція"

Відповідно до Господарського кодексу України, законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", на підставі листів ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція" від 09.04.2012 N 78 і від 22.05.2012 N 120 та ДП "Кримські генеруючі системи" від 26.04.2012 N 397 і від 22.05.2012 N 446 наказую:

1. Припинити діяльність ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція" (місцезнаходження: 98213, АР Крим, Ленінський район, м. Щолкіне, а/с 19, код ЄДРПОУ 30378464) шляхом його реорганізації - приєднання до ДП "Кримські генеруючі системи" (місцезнаходження: 95019, м. Сімферополь, ГРЕС, вул. Монтажна, 1).

2. Утворити комісію з припинення діяльності ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція" у складі:

- Саєнко Володимир Матвійович - голова комісії, директор ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція" (ідентифікаційний номер [...]);

члени комісії:

- Хачатрян Армен Рубікович - заступник директора, голова профспілкового комітету ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція" (ідентифікаційний номер [...]), за згодою;

- Пястрова Марина Віталіївна - головний бухгалтер ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція" (ідентифікаційний номер [...]), за згодою;

- Ільїн Андрій Вікторович - перший заступник генерального директора ДП "Кримські генеруючі системи" (ідентифікаційний номер [...]), за згодою;

- Філіпович Олена Олексіївна - головний бухгалтер ДП "Кримські генеруючі системи" (ідентифікаційний номер [...]), за згодою;

- Тригуб Павло Юрійович - начальник виробничо-технічного відділу ДП "Кримські генеруючі системи" (ідентифікаційний номер [...]), за згодою.

3. Голові комісії з припинення діяльності ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція" Саєнку В. М. у встановленому чинним законодавством порядку:

3.1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи та подати документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (далі - Єдиний державний реєстр) відповідних записів.

3.2. Забезпечити опублікування у спеціальному додатку до газети "Урядовий кур'єр" та/або в офіційному друкованому виданні органу державної влади або органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням юридичної особи відповідних повідомлень про припинення юридичної особи та порядок і терміни заявлення вимог кредиторами.

3.3. Установити строки для заявлення вимог кредиторами протягом двох місяців із дня публікації повідомлення про припинення діяльності ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція".

3.4. Попередити працівників ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція" про припинення діяльності підприємства та забезпечити дотримання соціально-правових гарантій у порядку та на умовах, визначених чинним законодавством.

3.5. Здійснити інвентаризацію майна станом на 01.06.2012, а також інвентаризацію інших статей балансу, в т. ч. дебіторської та кредиторської заборгованості, і за її результатами скласти передавальний акт з висновками комісії з припинення діяльності та подати Міненерговугілля України на затвердження.

3.6. Забезпечити здійснення в установленому законодавством порядку незалежної оцінки майна ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція" станом на 01.06.2012.

3.7. Передати, а генеральному директору ДП "Кримські генеруючі системи" Пилипенку І. О. прийняти на баланс підприємства основні фонди, необоротні та оборотні активи, власний капітал та зобов'язання відповідно до передавального балансу.

3.8. Вжити інших заходів, пов'язаних із реорганізацією підприємства відповідно до чинного законодавства.

3.9. Надати Департаменту майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України у триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення юридичної особи довідку з цього реєстру про вилучення ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція" з Єдиного державного реєстру.

4. Генеральному директору ДП "Кримські генеруючі системи" Пилипенку І. О. підготувати зміни до статуту підприємства та надати його нову редакцію на затвердження Міненерговугілля України.

5. ДП "Кримські генеруючі системи" та ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція" інформувати до 10 числа кожного місяця, наступного за звітним, Департамент майнових відносин та управління корпоративними правами Міненерговугілля України про стан виконання цього наказу.

6. Департаменту управління персоналом та документального забезпечення (Прокопенко І. О.) здійснити заходи щодо звільнення директора ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція" Саєнка В. М. із займаної посади в установленому порядку згідно з чинним законодавством.

7. Завершити до 30.11.2012 заходи з припинення діяльності ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція".

8. Установити, що ДП "Кримські генеруючі системи" є правонаступником усіх прав та обов'язків ДП "Східно-Кримська вітрова електростанція".

9. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Чеха С. М.

 

Міністр

Ю. Бойко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали