Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про реорганізацію регіональних відділень Фонду державного майна України

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 січня 2019 року N 39

Про реорганізацію регіональних відділень Фонду державного майна України

Відповідно до Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), Положення про регіональне відділення Фонду державного майна України (Положення N 678) та Положення про представництво Фонду державного майна України в районі, місті (Положення N 678), затверджених наказом Фонду державного майна України від 15.05.2012 N 678, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 червня 2012 року за N 935/21247, із змінами, та на виконання доручення Прем'єр-міністра України від 13.12.2018 N 49773/0/1-18 щодо пріоритетних реформ на 2019 рік, презентованих на першому національному форумі "Партнерство заради розвитку" від 03.12.2018, наказую:

1. Утворити Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях як юридичну особу публічного права, що розташоване у м. Дніпро, реорганізувавши шляхом злиття Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області.

2. Установити, що:

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях є правонаступником майна, прав та обов'язків Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області, Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області, Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області;

регіональні відділення Фонду державного майна України, які реорганізовуються шляхом злиття згідно з пунктом 1 цього наказу продовжують здійснювати повноваження та функції, покладені на зазначені органи, до видання наказу Фонду державного майна України про можливість забезпечення Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях здійснення повноважень та виконання функцій.

3. Утворити комісії з реорганізації вищезазначених регіональних відділень Фонду державного майна України та призначити Голів комісій з реорганізації за переліком згідно з додатком до цього наказу.

4. Головам комісії з реорганізації:

затвердити в триденний строк персональний склад комісії з реорганізації;

затвердити в семиденний строк після утворення комісії план заходів, пов'язаних з реорганізацією відповідного регіонального відділення Фонду державного майна України, та забезпечити його реалізацію;

щоп'ятниці до завершення процесу реорганізації інформувати Управління по роботі з регіональними відділеннями Фонду державного майна України про результати проведеної роботи.

5. Департаменту забезпечення діяльності Фонду державного майна України розробити типовий план заходів, пов'язаних з реорганізацією відповідних регіональних відділень Фонду.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров

 

Додаток
до наказу Фонду державного майна України
17.01.2019 N 39

ПЕРЕЛІК
утворених комісій з реорганізації регіональних відділень Фонду державного майна України

1. Комісія з реорганізації Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області, призначити Головою комісії з реорганізації - Миргородську Ганну Юріївну, начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області.

2. Комісія з реорганізації Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області, призначити Головою комісії з реорганізації - Дмитрієва Олександра Володимировича, начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Запорізькій області.

3. Комісія з реорганізації Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області, призначити Головою комісії з реорганізації - Астаф'єву Людмилу Леонідівну, начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Кіровоградській області.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали