Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про реорганізацію регіональних відділень Фонду державного майна України

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 серпня 2019 року N 786

Про реорганізацію регіональних відділень Фонду державного майна України

Із змінами і доповненнями, внесеними наказом Фонду державного майна Українивід 8 серпня 2019 року N 799 (Наказ N 799)

Відповідно до Закону України "Про Фонд державного майна України" (Закон N 4107-VI), наказу Фонду державного майна України від 15.05.2012 N 678 "Про затвердження Положення про регіональне відділення Фонду державного майна України та Положення про представництво Фонду державного майна України в районі, місті" (Положення N 678), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 червня 2012 року за N 935/21247 (із змінами), та на виконання доручення Прем'єр-міністра України від 13.12.2018 N 49773/0/1-18 щодо пріоритетних реформ на 2019 рік, презентованих на першому національному форумі "Партнерство заради розвитку" від 03.12.2018, наказую:

1. Утворити Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях як юридичну особу публічного права, що розташоване у м. Київ, реорганізувавши шляхом злиття Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській області, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Черкаській області, Регіональне відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області.

2. Установити, що:

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях є правонаступником майна, прав та обов'язків Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській області, Регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області, Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області;

регіональні відділення Фонду державного майна України, які реорганізовуються шляхом злиття згідно з пунктом 1 цього наказу, продовжують здійснювати повноваження та функції, покладені на зазначені органи, до видання наказу Фонду державного майна України про можливість забезпечення Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях здійснення повноважень та виконання функцій.

3. Утворити комісії з реорганізації вищезазначених регіональних відділень Фонду державного майна України та призначити голів комісій з реорганізації за переліком згідно з додатком до цього наказу.

4. Головам комісії з реорганізації:

затвердити в триденний строк персональний склад комісії з реорганізації;

затвердити в семиденний строк після утворення комісії план заходів, пов'язаних з реорганізацією відповідного регіонального відділення Фонду державного майна України, та забезпечити його реалізацію;

щоп'ятниці до завершення процесу реорганізації інформувати Управління по роботі з регіональними відділеннями Фонду державного майна України про результати проведеної роботи.

5. Департаменту забезпечення діяльності Фонду розробити типовий план заходів, пов'язаних з реорганізацією відповідних регіональних відділень Фонду.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови Фонду

В. Трубаров

 

Додаток
до наказу Фонду державного майна України
05.08.2019 N 786

ПЕРЕЛІК
утворених комісій з реорганізації регіональних відділень Фонду державного майна України

1. Комісія з реорганізації Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській області, призначити Головою комісії з реорганізації - Лазурка Дениса Сергійовича, начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях. (Наказ N 799)

(пункт 1 у редакції наказу Фонду державного майна України від 08.08.2019 р. N 799) (Наказ N 799)

2. Комісія з реорганізації Регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області, призначити Головою комісії з реорганізації - Плаху Віктора Володимировича, начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області.

3. Комісія з реорганізації Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області, призначити Головою комісії з реорганізації - Йовенка Валерія Івановича, начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернігівській області.
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали