Додаткова копія: Про реставрацію комплексу стадіону "Старт" із пристосуванням до сучасних вимог та реконструкцією нежилих будівель на вул. Шолуденка, 26 - 28/4 у Шевченківському районі міста Києва

ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.06.2019 р. N 1008

Київ

Про реставрацію комплексу стадіону "Старт" із пристосуванням до сучасних вимог та реконструкцією нежилих будівель на вул. Шолуденка, 26 - 28/4 у Шевченківському районі міста Києва

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про охорону культурної спадщини" та з метою створення належних умов мешканцям міста для занять фізичною культурою і спортом, а також покращення якості надання фізкультурно-спортивних послуг у Шевченківському районі міста Києва:

1. Здійснити у 2019 - 2021 роках реставрацію комплексу стадіону "Старт" із пристосуванням до сучасних вимог та реконструкцією нежилих будівель на вул. Шолуденка, 26 - 28/4 у Шевченківському районі міста Києва.

2. Визначити комунальне підприємство "Спортивний комплекс "Старт" замовником робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3. Комунальному підприємству "Спортивний комплекс "Старт" у встановленому порядку:

3.1. Отримати вихідні дані для проектування.

3.2. Визначити генеральну проектну та генеральну підрядну будівельну організації для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити у 2019 році розроблення проектної документації, проведення її експертизи та затвердження.

3.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

3.5. Під час виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, забезпечити дотримання Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року N 1051/1051.

3.6. Під час укладання договору підряду на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, обов'язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт і встановити гарантійний строк експлуатації об'єкта не менше ніж 10 років, а також безумовне повернення в разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів та вартості виконаних робіт коштів у сумі завищення.

3.7. Забезпечити оформлення права користування земельною ділянкою для виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.8. Забезпечити отримання дозволів центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері охорони культурної спадщини, Міністерства культури України та Департаменту охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на проведення робіт.

3.9. Розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) схему організації дорожнього руху на період виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.10. Забезпечити надання до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) результатів інженерно-геодезичних виконавчих знімань завершених будівництвом об'єктів інфраструктури для внесення відомостей до містобудівного кадастру згідно з Положенням про містобудівний кадастр, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 559 (Постанова N 559), а також архітектурних проектних рішень об'єкта будівництва на погодження відповідно до рішення Київської міської ради від 13 листопада 2013 року N 519/10007 "Про основні засади містобудівної політики у місті Києві" (Рішення N 519/10007).

4. Взяти до відома, що:

4.1. Фінансування робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у 2019 році буде здійснюватися за рахунок коштів, переданих до статутного капіталу комунального підприємства "Спортивний комплекс "Старт", бюджетних призначень, встановлених у бюджеті міста Києва Шевченківській районній в місті Києві адміністрації за бюджетною програмою КПКВКМБ 4917325 "Будівництво споруд, установ та закладів фізичної культури і спорту" та в межах асигнувань, передбачених Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 - 2020 роки (Програма N 1042/4049).

4.2. Відповідальність за виконання робіт у встановлені терміни згідно із затвердженим графіком, раціональне і цільове використання бюджетних коштів несе замовник робіт - комунальне підприємство "Спортивний комплекс "Старт".

4.3. Майно, створене та/або придбане в результаті виконання робіт, передбачених пунктом 1 цього розпорядження, є комунальною власністю територіальної громади міста Києва відповідно до пункту 2 рішення Київської міської ради від 15 грудня 2011 року N 844/7080 "Про впорядкування прийняття майна до комунальної власності територіальної громади міста Києва, передачі його у володіння та користування, передачі до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, закріплення майна на праві господарського відання або оперативного управління" (Рішення N 844/7080).

4.4. Після завершення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, та прийняття об'єкта в експлуатацію майно в установленому порядку буде зараховано до статутного капіталу комунального підприємства "Спортивний комплекс "Старт".

5. Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації:

5.1. У встановленому порядку подати до Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) інвестиційні пропозиції щодо включення робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, до програм економічного і соціального розвитку м. Києва на відповідний період у частині фінансування у 2020 та 2021 роках.

5.2. Щоквартально подавати інформацію про стан виконання цього розпорядження першому заступникові голови Київської міської державної адміністрації Поворознику М. Ю.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Поворозника М. Ю.

 

Голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали