МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 21 листопада 2011 року N 1328

Про результати громадської експертизи діяльності Міністерства щодо виконання Державної програми розвитку і функціонування української мови на 2004 - 2010 роки

Відповідно до рішення колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 3 листопада 2011 р., протокол N 4/2-2, наказую:

1. Експертні пропозиції громадської організації "Інститут Медіа Права" за результатами проведення громадської експертизи діяльності Міністерства щодо виконання Державної програми розвитку і функціонування української мови на 2004 - 2010 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 2 жовтня 2003 р. N 1546, взяти до відома.

2. Керівникам структурних підрозділів Міністерства, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти при доопрацюванні проекту Державної цільової національно-культурної програми розвитку і функціонування української мови на 2012 - 2016 роки проаналізувати та врахувати експертні пропозиції громадської організації "Інститут Медіа Права" в частині, що їх стосується.

3. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) поінформувати про експертні пропозиції громадської організації "Інститут Медіа Права" Міністерство культури та Національну академію наук.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали