ПРЕЗИДІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 червня 2011 року N 203

Про результати конкурсу науково-дослідних робіт молодих учених за грантами НАН України

Постановою президії НАН України від 28.02.2011 N 66 та розпорядженням президії НАН України від 28.03.2011 N 213 організовано проведення у 2011 р. чергового конкурсу проектів науково-дослідних робіт (НДР) молодих учених НАН України на здобуття 100 грантів НАН України. До Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України надійшло 158 запитів на фінансування проектів НДР (з них 29 індивідуальних та 129 колективних).

Керуючись Положенням про проведення конкурсу проектів науково-дослідних робіт молодих учених НАН України, затвердженим постановою президії НАН України від 15.03.2000 N 64 (з подальшими змінами), відділення НАН України за результатами роботи своїх конкурсних комісій визначили перелік кращих проектів НДР.

Президія НАН України постановляє:

1. Внести зміни до Умов проведення конкурсу проектів НДР молодих учених НАН України на здобуття грантів НАН України у 2011 р. та вимог щодо оформлення запитів, затверджених розпорядженням президії НАН України від 28.03.2011 N 213, виклавши п. 5 у такій редакції:

"5. Максимальний розмір фінансування проектів НДР за грантами НАН України для молодих учених становить:

5.1. На друге півріччя 2011 року:

- для індивідуальних проектів НДР, авторами яких є доктори наук, - 25 тис. грн., докторанти (віком до 33 років) - 12 тис. грн., інші категорії молодих учених - 8 тис. грн.;

- для колективних проектів НДР, керівниками яких є доктори наук, - 45 тис. грн., докторанти (віком до 33 років) - 25 тис. грн., інші категорії молодих учених - 15 тис. грн.

5.2. На 2012 рік:

- для індивідуальних проектів НДР, авторами яких є доктори наук, - 50 тис. грн., докторанти - 24 тис. грн., інші категорії молодих учених - 16 тис. грн.;

- для колективних проектів НДР, керівниками яких є доктори наук, - 90 тис. грн., докторанти - 50 тис. грн., інші категорії молодих учених - 30 тис. грн.".

2. Затвердити Перелік переможців конкурсу проектів науково-дослідних робіт молодих учених НАН України (додаток).

3. Науковим установам НАН України, зазначеним у додатку, в двотижневий строк забезпечити подання до відділень НАН України договорів (контрактів) на виконання наукових досліджень за темами проектів НДР - переможців конкурсу, оформлених згідно з Порядком формування тематики та контролю за виконанням наукових досліджень в Національній академії наук України (постанова президії НАН України від 13.04.2011 N 111 (Постанова N 111)).

4. Академікам-секретарям відділень НАН України укласти договори (контракти) на виконання проектів НДР - переможців конкурсу, наведених у додатку.

5. Науковим установам та відділенням НАН України включити проекти молодих учених НАН України, зазначених у додатку, до відповідних тематичних планів НДР.

6. Виділити науковим установам НАН України, що зазначені у додатку, бюджетні кошти для забезпечення виконання проектів НДР молодих учених за рахунок асигнувань, передбачених на фінансування у 2011 р. програми надання грантів молодим ученим (додаток 1 до постанови президії НАН України від 26.01.2011 N 25).

7. Фінансово-економічному відділу президії НАН України внести відповідні зміни до планових показників фінансування у 2011 р. наукових установ НАН України, наведених у додатку.

8. Керівникам наукових установ НАН України, зазначених у додатку, забезпечити цільове використання коштів, що виділяються на НДР молодих учених НАН України, їх виконання у визначені строки та надання в установленому порядку звітності.

9. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Науково-організаційний відділ президії НАН України та Комісію по роботі з науковою молоддю НАН України.

 

Президент
Національної академії наук України
академік НАН України

Б. Є. Патон

Головний учений секретар
Національної академії наук України
академік НАН України

А. Г. Загородній

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали