НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2011 року N 2968

Про результати планової перевірки КП "Регіональна ТРК "КТВ-Плюс", м. Кремінна Луганської обл. (НР N 0287 від 18.06.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки КП "Регіональна телерадіокомпанія "КТВ-Плюс", м. Кремінна Луганської обл., здійсненої 21.11.2011 (вид мовлення - проводове РМ, перший канал проводового мовлення (УР-1), позивні - "Говорить Кремінна"), керуючись частиною 7 статті 27, частиною 8 статті 28, пунктом "а" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1 та 2 статті 73 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушень КП "Регіональна телерадіокомпанія "КТВ-Плюс", м. Кремінна Луганської обл., умов ліцензії в частині "програмна концепція мовлення" та частини 4 статті 35 (при виникненні підстав для переоформлення ліцензії на мовлення у зв'язку з організаційними змінами статусу та умов діяльності ліцензіата він зобов'язаний протягом 10 робочих днів подати до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії та відповідні документи або їх нотаріально засвідчені копії, які підтверджують зазначені зміни) Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

2. Зобов'язати ліцензіата КП "Регіональна телерадіокомпанія "КТВ-Плюс", м. Кремінна Луганської обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Луганській області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради у Луганській області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з невиконанням розпорядження про усунення порушень, що передбачено п. "в" ч. 5 ст. 37 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

3. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи КП "Регіональна телерадіокомпанія "КТВ-Плюс", м. Кремінна Луганської обл.

4. Виконання цього рішення покласти на управління координації роботи представників та секретаріатів представників, контрольно-аналітичне управління, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали