НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 18 січня 2012 року N 32

Про результати планової перевірки ТОВ "Агротехсервіс", м. Дружківка Донецької обл. (НР N 0870-п від 10.12.2010)

Розглянувши матеріали планової перевірки ТОВ "Агротехсервіс", м. Дружківка Донецької обл., здійсненої 13.12.2011 (провайдер програмної послуги), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Взяти до відома наявність порушення ТОВ "Агротехсервіс", м. Дружківка Донецької обл., умов ліцензії в частині ресурсу багатоканальної телемережі, загальної концепції програм для ретрансляції та частини 4 статті 35 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (при виникненні підстав для переоформлення ліцензії на мовлення у зв'язку з організаційними змінами статусу та умов діяльності ліцензіата він зобов'язаний протягом 10 робочих днів подати до Національної ради заяву про переоформлення ліцензії та відповідні документи або їх нотаріально засвідчені копії, які підтверджують зазначені зміни).

2. Рекомендувати ТОВ "Агротехсервіс", м. Дружківка Донецької обл., внести зміни до загальної концепції програм для ретрансляції в частині складу універсальної програмної послуги шляхом переоформлення ліцензії НР N 0870-п від 10.12.2010.

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "Агротехсервіс", м. Дружківка Донецької обл., протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у Донецькій області. В разі невиконання ліцензіатом цього рішення по завершенні вказаного у рішенні терміну представнику Національної ради у Донецькій області поінформувати про це Національну раду. Розглянувши цю інформацію, Національна рада може призначити позапланову перевірку або оголосити попередження на підставі документальних свідчень про невиконання рішення, що передбачено ч. 5 та ч. 6 ст. 72 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", або звернутися до суду про анулювання ліцензії у зв'язку з систематичними порушеннями ліцензіатом законодавства України, що передбачено ч. 7 ст. 40 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТОВ "Агротехсервіс", м. Дружківка Донецької обл.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "Агротехсервіс", м. Дружківка Донецької обл.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення, управління правового забезпечення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали