НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 12 жовтня 2011 року N 2453

Про результати планової перевірки ТОВ "Телеінформ-Крим", м. Сімферополь, АР Крим (HP N 0783-п від 05.03.2002)

Розглянувши матеріали планової перевірки ТОВ "Телеінформ-Крим", м. Сімферополь, АР Крим, здійсненої 02.09.2011 (вид мовлення - ефірно-кабельне (МІТРІС)), заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись частиною 7 статті 27, статтею 42, пунктами "а" та "б" частини 1 статті 59, частиною 1 статті 70, частинами 1, 3, 5 та 6 статті 72, частинами 1 та 2 статті 73, частиною 1 статті 74, частинами 1 та 2 статті 75 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтею 13 та частиною 2 статті 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Визнати порушення ТОВ "Телеінформ-Крим", м. Сімферополь, АР Крим, умов ліцензії в частині загальної концепції програм для ретрансляції та Закону України "Про телебачення і радіомовлення":

- ч. 9 ст. 39 (провайдер зобов'язаний забезпечити усім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги та включити такі програми до всіх пакетів програм),

- ч. 1 ст. 47 (використання програм чи передач інших телерадіоорганізацій здійснюється відповідно до Закону України "Про авторське право та суміжні права"),

-ч. 2 ст. 42 (суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України, має на меті здійснювати ретрансляцію і отримав на це дозвіл від правовласника, який не підпадає під юрисдикцію країни, що входить до Європейського Союзу, або країни, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, зобов'язаний адаптувати зміст призначених для ретрансляції програм до вимог законодавства України).

2. ТОВ "Телеінформ-Крим", м. Сімферополь, АР Крим, оголосити попередження.

3. Зобов'язати ліцензіата ТОВ "Телеінформ-Крим", м. Сімферополь, АР Крим, протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов діючої ліцензії та чинного законодавства. Впродовж двох тижнів після цього надати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради в АР Крим. Представнику Національної ради в АР Крим по завершенні вказаного у рішенні терміну надати до Національної ради інформацію про стан виконання ліцензіатом цього рішення.

4. Копію цього рішення надіслати ліцензіату ТОВ "Телеінформ-Крим", м. Сімферополь, АР Крим.

5. Це рішення Національної ради й акт перевірки долучити до ліцензійної справи ТОВ "Телеінформ-Крим", м. Сімферополь, АР Крим.

6. Виконання цього рішення покласти на контрольно-аналітичне управління, управління координації роботи представників та секретаріатів представників, управління ліцензування телерадіомовлення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови Національної ради О. Головатенко.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали